#2017-02-02 02:37:11 

wietrzna

Użytkownik

Znalazłam sklep z tonerami do drukarek w internecie, chciałabym zamówić bo są troche tańsze ale obawiam się że moga być podrabiane. I tak nie rozpoznałabym gdyby ktoś przepakował nieoryginalny toner do oryginalnego kartonu, a miałam już przejścia z zamiennikami, zepsuła się drukarka i nie chcę tego powtarzać. Jakie macie opinie o zakupach przez internet podobnych produktów?
#2017-02-02 03:41:53 

Witold

Użytkownik

To zalezy od sklepu ale dziś już właściwie nikt nie kombinuje bo każdemu zalezy na klientach. Jak chcesz to mogę polecić ci dobry sklep internetowy w którym mozna dostać nie tylko tanie tonery ale takze wiele innych rzeczy przydatnych w biurze. Z czasem zupelnie przeszedłem na zakupy online bo jest mi taniej i wygodniej.
#2017-02-02 04:54:25 

wietrzna

Użytkownik

Poproszę o adres internetowy tego sklepu. Powiedz prosze od razu czy do HP też dostanę tonery i tusze? Dziękuję
#2017-02-02 05:25:54 

Witold

Użytkownik

Tu masz adres sklepu: amik-poznan.pl. Do HP oczywiście znajdziesz oryginały jak i sprawdzone zamienniki na których bardzo dobrze się pracuje, sam czasem z nich korzystam i nie narzekam. Tu masz bezpośredni link, żeby zaoszczedzic twojego czasu: http://amik-poznan.pl/371-tusze-i-tonery. Sklep działa już od wielu lat i ma jedne z lepszych opinii w internecie wiec nie masz sie czego obawiać.
#2017-02-02 06:06:09 

uzurpatorka

Użytkownik

Hej! Również tam zamawiam i bardzo sobie chwalę szybką wysyłkę i zawsze dokładnie skompletowane zamówienie. Pomyłka się jeszcze nie zdarzyła a to dużo mówi o sklepie i jego pracownikach. Ceny są lepsze niż w podobnych sklepach. Zależy co bedziesz zamawiać ale średnio do 20% zaoszczedzisz. Pozdrawiam serdecznie.
#2017-02-02 09:01:05 

wietrzna

Użytkownik

Zdecydowałam że zamówię na próbę kilka zamienników i kilka oryginałów, chociaż nawet markowe tonery są o bardzo tanie w porównaniu do sklepów w których wczesniej zamawiałam.
#2017-02-02 09:32:51 

Witold

Użytkownik

Jeszcze wrócę do zamienników bo coś mi sie nie chce wierzyć zeby popsuły Ci drukarkę. Nawet najgorszej jakości nie są w stanie niczego popsuć, najwyżej nie drukują. Potestuj zamienniki bo niekiedy warto z nich korzystać, ale ogólnie do ważniejszych wydruków zalecam oryginalne bo różnica w jakości jest minimalna ale jednak jest.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015