#2017-02-03 00:44:47 

bulionowa

Użytkownik

Cześć, ostatnio pod wpływem kilku filmów zainteresowałam się tańcem towarzyskim. Trenowałam przez chwilę przy filmikach z Internetu, ale przestało mi to wystarczać i chciałabym zapisać się teraz na jakiś kurs. Prośba do Was - polećcie jakąś dobrą szkołę.
#2017-02-03 02:27:25 

minagina

Użytkownik

Warszawa jest pełna dobrych szkół tańca, ale najlepszą chyba jest Rising Stars. Sama chodziłam już na zajęcia do kilku, jednak to właśnie w tej zostałam najdłużej i chyba nauczyłam się najwięcej. Poza tym fajna, młoda kadra instruktorów podchodzi indywidualnie do każdego ucznia i przekazuje naprawdę potrzebną wiedzę. Przygotuj się jednak na ciężką pracę i dużo potu oraz łez.
#2017-02-03 04:25:42 

bulionowa

Użytkownik

Ciężkiej pracy się nie boję, a nawet szukam takiej szkoły, w której będą dużo wymagać, bo to sprzyja szybkiemu rozwojowi. A moglibyście mi powiedzieć, czy ta szkoła skupia się na jakimś konkretnym gatunku czy posiadają kilku instruktorów i każdy specjalizuje się w czymś innym?
#2017-02-03 05:20:39 

minagina

Użytkownik

W swojej ofercie mają zarówno taniec towarzyski, latynoamerykański, jak i użytkowy, więc nauczyć mogą Cię niemalże wszystkiego. Posiadają oni również podział na różne grupy, dlatego możesz mieć pewność, że trafisz do ludzi o podobnym poziomie zaawansowania, nikt nie będzie się z ciebie śmiał ani wytykał palcem. Jeżeli więc chodzi o taniec towarzyski w Warszawie to śmiało możesz uderzać do studia, które Ci poleciłam. Możesz jeszcze przejrzeć sobie ich stronę internetową http://www.risingstars.com.pl/oferta/taniec-towarzyski-dorosli i poczytać dokładnie co mogą zaoferować ze swojej strony.
#2017-02-03 06:19:45 

Witold

Użytkownik

Dołączę się do opinii koleżanki, żebyś nie musiała podpierać się tylko wrażeniami jednej osoby. Potwierdzam to co powiedziała i dodam od siebie, że fajnie można spędzić tam popołudnie, poznać wielu interesujących ludzi, a może nawet zarazić się nową pasją.
#2017-02-03 08:16:22 

bulionowa

Użytkownik

Dzięki za opinie! Szkoła, którą proponujecie wydaje się faktycznie rozsądnym wyborem.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015