#2014-03-19 03:42:09 

pieczątka

Użytkownik

Witajcie. Niewątpliwie przyznacie mi rację jak napiszę że środowisko naturalne jest w fatalnym stanie. Sądzę że bardzo pomocne badania to badania żywności. Ja przywiązuje dużą wagę do racjonalnego odżywiania się i nigdy, kochani, nie jem na mieście. 
#2014-03-19 04:08:55 

Anana_Kofana

Użytkownik

Mamy w Polsce wspaniałe jeziora i góry, gdzie chętnie latem sie wybieramy, ale generalnie rzecz biorąc, środowisko naturalne jest bardzo zanieczyszczone i powinno budzić to u nas duży niepokój. Jeżeli ze spokojem pozwolimy na to by ciągle dalej było zanieczyszczane, fatalnie odbije sie to na naszym zdrowiu. Wstukajcie w Google sformułowanie: analiza gleby a zorientujecie sie jaka jakiej normy należy przestrzegać w przypadku pozyskiwania próbek tego rodzaju. 
#2014-03-19 05:12:24 

Kontra

Użytkownik

Moim zdaniem nasze środowisko jest bardzo mocno zanieczyszczone. Z tej racji dołączyłam do stowarzyszenia ekologicznego. Od bardzo dawna tym się interesowałam. Ostatnio wraz ze swoimi przyjaciółmi utworzyliśmy manifestację przeciwko zostawianiu śmieci w lesie. Żeby dać mocno do zrozumienia ludziom, że bardzo źle robią stworzyliśmy rozmaite plakaty, które poparliśmy zawodowymi badaniami. A stało się to za pomocą pewnej witryny online, którą znalazł nasz kolega. Wyszło na jaw, że jest to firma Analizy Środowiska, która stworzyła dla nas najlepsze pomiary i inne badania. Ceny mieli atrakcyjne. Zrobiliśmy świetną prezentację i zaprezentowaliśmy ją ludziom. Za pomocą tego wiele osób dołączyło do naszego klubu. Dlatego Ci którzy szukają spółki robiącej analizy środowiska powinni skorzystać z oferty Analizy Środowiska. Polecam bardzo serdecznie! 
#2014-03-19 07:31:18 

Igła_Nitka

Użytkownik

Dzisiejszy świat dąży do wyniszczenia roślin i zwierząt. Środowisko jest mocno zanieczyszczone. Bardzo często przejeżdżając w pobliżu lasów widzę jak śmieci walają się pomiędzy drzewami. Bardzo mi szkoda, że ludzie nie biorą tego pod uwagę, że tam żyją zwierzęta i rośliny. Dzięki takim sytuacjom one wyginą. Należę do grupy miłośników przyrody. Troszczymy się o to, aby w naszym miasteczku uświadamiać ludzi, jak znacząca jest rola w dbaniu o rośliny i zwierzęta. Jakiś czas temu wraz ze znajomymi z klubu postanowiliśmy skorzystać z oferty firmy, która ma dla nas wykonać raport oddziaływania na środowisko. Dzięki temu bardzo chcemy pokazać wszystkim, że musimy dbać o nasze środowisko, gdyż jeśli poumierają stworzenia i rośliny to los ludzi też będzie ciężki. Z tej przyczyny zwołaliśmy manifestację na rzecz ochrony środowiska.
#2014-03-19 09:42:14 

Muszka_Tse-tse

Użytkownik

Główny według mnie motyw na to, by potężniejsze firmy zaczęły dbać o zanieczyszczenie ekologii to regularne audyty przeprowadzane przez specjalistów. Jedynie oni są w stanie zwrócić uwagę na pojawiające się od czasu do czasu nieprawidłowości, powiązane z tym, jak zakłady dają sobie radę z zanieczyszczeniami. I doradzą rozwiązania jak rozwiązać podobne dylematy w przyszłości. Właśnie tak działa na przykład przedsiębiorstwo SGS: analizy srodowiska. Orientuję się w tym, bo kilka razy mogłam przekonać się o fachowości ich usług, kiedy doradzali mojej firmie jak poprawić jej wpływ na ekologię.
#2014-03-19 11:50:33 

Witold

Użytkownik

Cechuje mnie proekologiczne podejście do wielu zagadnień, faktycznie martwi mnie istniejący stan środowiska. Niestety przybywa różnych zanieczyszczeń, a wszelkich bogactw naturalnych jest coraz mniejsza ilość. Moim marzeniem jest aby każdy wykazywał choć trochę zainteresowania ekologią i aby każdy postępował tak by chronić przyrodę. Są oczywiście osoby na których spoczywa szczególna odpowiedzialność. Mam na myśli konkretnie tych, którzy zarządzają firmami produkcyjnymi. Trzeba w ten sposób planować produkcję by emisja szkodliwych dla środowiska gazów była możliwie jak najmniejsza i odpowiednio brać sie za usuwanie odpadów. 
#2014-03-19 13:59:57 

pieczątka

Użytkownik

Człowiek wraca padnięty po robocie. Chciałby się zrelaksować to wchodzi na forum dyskusyjne, a tu tak przynudzają. Nasze środowisko jest bardzo zanieczyszczone. Tu nie ma nad czym myśleć. My jak chcieliśmy zorganizować spotkanie dla miłośników środowiska i przedstawić im problemy ekologiczne, to wykonaliśmy pomiary środowiskowe i kłopot rozwiązany. Dlatego nie rozumiem całej tej wielkiej rozmowy na temat ochrony środowiska. Może mi to ktoś wytłumaczyć?! A z resztą znikam stąd. Może coś ciekawego jest w TV.
#2014-03-19 15:42:49 

Kubańczyk

Użytkownik

Bardzo często loguję się na fora i zawsze jestem bardzo zadowolony z omawianych tutaj tematów. Jednak w tym mało mogę powiedzieć, gdyż nie za bardzo znam się na ochronie środowiska. Jakoś mnie to nie interesuje, może dlatego, że w moim mieście nie ma takich problemów. Jednak muszę powiedzieć, że bardzo często myślę o wejściu do zrzeszenia miłośników ekologii. Wczoraj nawet znalazłem w Internecie pewną witrynę on-line www.analizysrodowiska.pl/podstrona/operaty-wodnoprawne na której proponują różne badania i pomiary środowiska. Może jednak bardziej zacznę fascynować się ekologią.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015