#2017-03-24 04:24:42 

Bajtek

Użytkownik

Student się przeprowadza :). W związku z tym proszę o namiary na najtańszą firmę przeprowadzkową bo mam sporo rzeczy ponadgabarytowych z którymi sam sobie nie poradzę ale jednocześnie dobrze by było żeby koszty nie zmusiły mnie do jedzenia ryżu i makaronu przez cały nastepny miesiąc. W skrócie – szukam najtańszej firmy która w miarę dobrze obejdzie się z moim dobytkiem. Dzieki.
#2017-03-24 05:47:38 

Kubańczyk

Użytkownik

Jeśli interesuje cię najtańsza firma przeprowadzkowa Warszawa ma naprawdę niedrogich i bardzo porządnych fachowców: http://transport-warszawa.com/o-nas/. Powiem ci szczerze że jak się przeprowadzałem to też grosza przy duszy nie miałem bo wszystko włożyłem w mieszkanie i notariusza. Bałem się że jak skorzystam z taniej firmy to odbije sie to na moich rzeczach ale było odwrotnie – jak zawsze coś cierpiało przy przenoszeniu tak teraz nic nie zostało uszkodzone. Panowie proadzili sobie szybko i sprawnie ze wszystkimi rzeczami za co olbrzymi plus z mojej strony.
#2017-03-24 07:41:46 

wietrzna

Użytkownik

Kolega polecił bardzo dobrą firmę, z której ja też korzystałam i szczerze polecam bo takich ludzi ze świecą szukać. Pomocni, ostrożni a pod wzgledem cen – nie do przebicia. Drożej by mnie wyszło postawić alkohol i jedzenie znajomym chłopakom. Także na pewno sie nie zawiedziesz.
#2017-03-24 10:11:15 

Bajtek

Użytkownik

Dlatego własnie ten temat założyłem bo słyszałem ze są firmy które za grosze organizują przeprowadzki. Dzięki za namiary, na pewno skorzystam bo czasu coraz mniej, ale temat pozostaje cały czas otwarty.
#2017-03-24 11:22:21 

djdolak

Użytkownik

Tańszej firmy nie znajdziesz to mogę ci napisać z całym przekonaniem. Troche już mieszkań zmieniłem i co nieco na ten temat wiem ;)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015