#2017-03-29 01:11:17 

wietrzna

Użytkownik

Bardzo podobają mi się schody z granitu, na przykład z tej oferty http://www.poznan.onyxmarmury.pl/schody/ ale obawiam się, że nie będzie to zbyt dobre rozwiązanie. Przede wszystkim generuje to koszty większe niż schody z innych materiałów, boję się że będzie to wyglądać nieprzytulnie a poza tym słyszałam, że takie schody są bardzo śliskie, a więc nie do końca bezpiecznie. Jak to z tym jest?
#2017-03-29 03:04:32 

uzurpatorka

Użytkownik

A więc tak: jeśli chodzi o chłodny wygląd to jest to typowa cecha kamienia która dla jego wielbicieli jest zaletą i dla mnie też bo nadaje to bardzo elegancki wygląd. I nie obawiaj się że cały dom będzie nieprzytulny, przecież to tylko schody :) koszt rzeczywiście jest większy ale zauważ że takie schody to inwestycja na całe życie a nawet kilka pokoleń, zwłaszcza jeśli są tak solidnie wykonane jak to robi firma Onyx, więc na pewno jest to bardziej opłacalne niż co chwilę odnawianie innych schodów czy nawet wymiana. Śliskiej powierzchni też nie ma co się bać bo stosuje się specjalne rozwiazania, które ją niwelują, mimo że powierzchnia lśni i jest bardzo gładka
#2017-03-29 06:01:06 

wietrzna

Użytkownik

Dzięki za rozwianie wątpliwości :)
#2017-03-29 08:22:22 

uzurpatorka

Użytkownik

Drobiazg :)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015