#2014-03-25 03:56:18 

Muszka_Tse-tse

Użytkownik

Posty: 87

Skąd: Elbląg

Wiek: 26

Hej. Powstał problem z pewnym moim dłużnikiem... : / Nie znoszę takich akcji, ale pewna osoba jest mi winna grubsza ilość gotówki. Posiadam na to niezbędne papiery i kombinuję jak teraz postąpić? Czy jeszcze oczekiwać, zgłosić sprawę na policję, czy może skorzystać z jednej z dużego grona firm trudniących się tematem windykacji długów? A jeśli to ostatnie, to którą markę byście wybrali?
#2014-03-25 06:49:18 

Igła_Nitka

Użytkownik

Posty: 100

Skąd: Iława

Wiek: 33

Istnieje mnóstwo trudnych przypadków, gdy wymagana jest pomoc spółki windykacyjnej. Ja w ostatnim czasie przeczytałam artykuł o nazwie: skuteczna windykacja, był bardzo interesujący. Żeby być zatrudnionym w firmie windykacyjnej, trzeba być przebojowym. W innym wypadku rezultaty pracy będą niewątpliwie znikome. Ja się w ogóle do takiej profesji nie nadaję. Nie odpowiadałby mi taka praca. Na szczęście mam wiele innych hobby. Kocham także czytać. Interesuję się wieloma sprawami. A już niewątpliwie nie chciałabym, żeby jakakolwiek spółka windykacyjna zatelefonowała do mnie.
#2014-03-25 07:26:52 

Witold

Użytkownik

Posty: 129

Skąd: Izbica

Wiek: 29

W wielu rzeczach przedsiębiorstwa windykacyjne są przydatne. Chociaż nie zawsze musimy koniecznie korzystać tylko z windykacji. Ja dawno temu odnalazłem profesjonalną firmę, która proponowała taką usługę jak: zakup wierzytelności. Miałem dłużników. Szczerze powiem, że nie bardzo chciałem tego rozwiązywać poprzez windykację. Pragnąłem tę sprawę rozwiązać na spokojnie. Dlatego ta firma poleciła mi sprzedaż długu. Znalazłem prywatną spółkę, która odkupiła dług. Już nie musiałem denerwować się, że nie odzyskam kasy itp. Sądzę, że takie sposoby jak sprzedaż długu to super rzecz. Bez wątpienia wiele osób będzie korzystało z tego. : D
#2014-03-25 08:06:04 

bieżnik

Użytkownik

Posty: 121

Skąd: Lublin

Wiek: 19

Warto skorzystać z pomocy przedsiębiorstwa windykacyjnego, jeśli pieniądze, których ktoś nam nie raczy oddać, stanowią sporą kwotę. W zasadzie każdy banknot ma swoją wartość, ale jest oczywistym, że za większą sumę, można zdecydowanie więcej kupić. To nieciekawa sytuacja, kiedy jakaś osoba nie oddaje nam tego, co nam się bezsprzecznie należy. Zawsze czujemy sie wtedy oszukani. Ja sobie już swego czasu obiecałem, że nigdy nie pożyczę nikomu ze znajomych żadnej kwoty, ale kiedy emocje opadły, zacząłem myśleć w zupełnie inny sposób. Czasami jakaś osoba ma faktycznie ciężką sytuację i głupio by było nie pomóc komuś kto jest w finansowych tarapatach.  Specjaliści zajmujący się ściąganiem należności umieją rozwiązywać problemy tego typu.
#2014-03-25 08:57:47 

Kubańczyk

Użytkownik

Posty: 142

Skąd: Warszawa

Wiek: 37

Są rozmaite sprawy, w których warto skorzystać z usług profesjonalistów. Moim skromnym zdaniem sprzedaż wierzytelności to najskuteczniejsze rozwiązanie na odzyskanie naszej gotówki. Dawno temu miałem dłużnika. Pożyczyłem jemu 10,000 zł. Dogadaliśmy się, że odda kasę w ciągu roku. Wkopałem się. Tak to bywa jak człowiek pragnie dobre serce. Oszukał mnie. Dzwoniłem codziennie do kolesia i w ogóle, ale on olewał mnie. Nie odzywał się do mnie. Któregoś dnia nie wytrzymałem i znalazłem firmę windykacyjną, która w szybki sposób odzyskała moje pieniądze. Groziła jemu sprawa w sądzie, ale problemy udało rozwiązać się polubownie. Teraz już wiem, że trzeba bardzo uważać na to komu pożycza się pieniądze.
#2014-03-25 09:28:04 

Anana_Kofana

Użytkownik

Posty: 115

Skąd: Rzeszów

Wiek: 18

Jeśli ktoś ma kłopoty ze ściągnięciem należności, warto poprosić o pomoc firmę windykacyjną. Niekiedy można swoją należność też sprzedać. Więcej wiadomości jest zamieszczonych w necie  Nam spółka na szczęście dobrze prosperuje. Mamy dużo odbiorców, w szczególności z innych państw. Wszyscy raczej płacą na czas. Przez moją robotę w ogóle nie mam czasu. Ciągle gdzieś gonię. Muszę wszystkiego w przedsiębiorstwie przypilnować sama.
#2014-03-25 11:15:12 

Bajtek

Użytkownik

Posty: 88

Skąd: Brzeźno

Wiek: 34

Niewątpliwie pomoc spółki windykacyjnej jest nieodzowna, kiedy jakaś spółka jest nam winna szmal. Doskonałym rozwiązaniem jest także giełda wierzytelności. W internecie trzeba odnaleźć dodatkowe informacje o tej giełdzie Ja nigdy nie chciałbym być zatrudniony w firmie windykacyjnej. To strasznie niewdzięczna robota. Znacznie bardziej wolę zajęcie stolarza, którą obecnie wykonuję.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015