#2017-04-18 04:57:10 

minagina

Użytkownik

Hej, chce założyć swój sklep internetowy. Zastanawiam się jak go stworzyć, które z funkcji wykorzystać tak aby przyciągnął klientki. Możecie coś poradzić?
#2017-04-18 05:09:34 

bulionowa

Użytkownik

Cześć, jeżeli chcesz się dowiedzieć jakie funkcje sklepu internetowego wykorzystać zastanów się po pierwsze do jakiej grupy docelowej kierujesz go, a następnie wyobraź sobie czego potrzebuje ta grupa – czy dużej ilości zdjęć i opisów, jaka kolorystyka byłaby odpowiednia, czy są to tylko polscy czy też zagraniczni klienci itp. Jest to ważne, żeby móc dopasować stronę pod nich i ich oczekiwania.
#2017-04-18 06:41:26 

materialista

Użytkownik

Ogólnie funkcje sklepu internetowego obejmują wiele obszarów takich jak: produkty, sprzedaż, kategorie, płatności, zamówienia, rabaty itp. Warto zastanowić się nad każdym z nich.
#2017-04-18 07:29:39 

minagina

Użytkownik

A czy dobrym pomysłem jest tworzenie samodzielnie takiej strony jeżeli mam małą wiedzę na ten temat czy lepiej zlecić to komuś?
#2017-04-18 07:57:33 

materialista

Użytkownik

Jeżeli się nie znasz na tworzeniu stron i nie wiesz jakie funkcje sklepu internetowego występują to odradzam samemu się z tym męczyć, bo szkoda czasu a efekt i tak będzie marny. Zleć to profesjonalistom, którzy znają zasady tworzenia i optymalizowania stron internetowych, no i programowania. Stworzą ci całą stronę od podstaw na bazie projektu, który zostanie stworzony ze względu na specyfikę sklepu.
#2017-04-18 08:45:13 

gochalady

Użytkownik

Ja mogę Ci polecić fajną firmę: http://jash.pl/ zajmującą się tworzeniem sklepów internetowych, w taki sposób aby przyciągnąć klienta. Dodają takie funkcje sklepu internetowego, które ułatwią klientom dokonanie zakupów.
#2017-04-18 10:37:44 

uzurpatorka

Użytkownik

Mi także tworzyli e-sklep i jestem bardzo zadowolona z efektu, a sprzedaż utrzymuje się na dobrym poziomie.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015