#2017-05-11 23:50:17 

wietrzna

Użytkownik

Hej wszystkim. Mam pytanie jak w temacie. Szukam kancelarii do stałej współpracy. Ostatnio dużo zmieniło się w naszej firmie i z racji wejścia na troszkę inny rynek szukam kogoś to będzie w stanie prawnie obsłużyć to wszystko. Macie kogoś sprawdzonego?
#2017-05-12 02:16:31 

uzurpatorka

Użytkownik

A na czym dokładnie ci zależy? Chodzi tutaj o jakieś tematu urzędowe czy coś podobnego? Wysyłam ci namiary do mojej strony. Jestem absolwentką prawa i prowadzę swoja własną firmę. Myślę ze bez problemu się dogadamy także zapraszam do kontaktu.
#2017-05-12 02:59:22 

Witold

Użytkownik

Możesz wejść na http://adwokat-baklazec.com/uslugi-prawnicze/ i tam zobaczyć. Kancelaria oferuje właśnie obsługę prawną firm w Sosnowcu. Na stronie masz wszystkie potrzebne informacje i numery telefonów.
#2017-05-12 04:46:07 

bieżnik

Użytkownik

Akurat w tym mieście jest dużo tego typu firm więc znalezienie czegoś nie powinno być żadnym problemem. Słyszałem tylko kiedyś o jednej takiej kancelarii która wzięła na siebie bardzo dużo zleceń i później okazało się ze jest strasznie dużo niedociągnięć. Od tamtej pory nic o nich już nie słyszałem.
#2017-05-12 04:57:19 

Kubańczyk

Użytkownik

Mi gdzieś ostatnio się pokazała informacja właśnie na temat Adwokata Bakłażec. Wiecie coś może więcej o nich? Kolega pisał wyżej coś na temat tej firmy ale chciał bym się dowiedzieć czy ktoś z nimi już współpracował?
#2017-05-12 07:08:04 

wietrzna

Użytkownik

Znalezienie kogoś nie jest trudne ale z racji tego że jesteśmy jeszcze małą firmą to nie mogę sobie pozwolić żeby coś było źle zrobione. Opóźnienie w wysłaniu dokumentów mogą skończyć się brakiem rentowności a tego bym nie chciała ;)
#2017-05-12 09:37:33 

gochalady

Użytkownik

Wysyłam ci jeszcze kilka linków na pw. Rozumiem o czym mówisz, mimo wszystko nie wszyscy prawnicy są tacy skrupulatni jak by się mogło wydawać. Sama miałam taki problem i przez to że pismo wyszło o jeden dzień za późno i dostałam dużą karę.
#2017-05-12 12:14:56 

wietrzna

Użytkownik

I tego właśnie chcę uniknąć. Zależy mi tez bardzo żebym mogła mieć stały kontakt z jakimś prawnikiem w celu ewentualnego doradztwa, na pewno dużo by mi to ułatwiło.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015