#2017-05-15 02:14:12 

Witold

Użytkownik

Witajcie, szukam firmy, ktora zajmuje sie obrabianiem wewnetrznych i zewnętrznych elementów w kształcie brył obrotowych. Najczęściej wykonuje sie to w procesie toczenia cnc, ale może znacie jakies inne metody? Znacie jakies sprawdzone miejsce, gdzie moglbym zlecic realizacje toczenia? Z góry dziekuje za odpowiedz.
#2017-05-15 04:40:58 

bieżnik

Użytkownik

Toczenie cnc to chyba najbardziej popularna i najlepsza metoda. Za pomocą tej metody można uzyskać nie tylko kształt bryły, ale i inne ;) Tokarka ogolnie jest bardzo funkcjonalnym sprzetem, pozwala na obróbkę niemalze kazdej powierzchni przedmiotu.
#2017-05-15 07:19:31 

Kubańczyk

Użytkownik

Ja tez uwazam, ze to najlepsza metoda. Umozliwia precyzje, powtarzalnosc i seryjną obróbkę przedmiotów ze wzgledu na sterowanie komputerowo.
#2017-05-15 09:19:17 

polarnik

Użytkownik

Tak, jak piszecie, toczenie cnc, zdecydowanie. Wiem, że toczeniem CNC w Białymstoku zajmuje się firma, ktora ma siedzibe gdzies w okolicy. Mój brat często korzysta z ich usług i przynajmniej raz w miesiacu zleca frezowanie, dłutowanie itp ;) Dysponują także bardzo profesjonalną malarnią proszkową do elektrostatycznego malowania elemetów stalowych i aluminiowych z czego brat tez kilka razy korzystal. Współpracuje z nimi już dłuższy czas i nadal zleca im prace, więc musi byc zadowolony ;) http://br-technology.pl/ – przesyłam link, gdzie znajdziesz wiecej info na temat firmy ;)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015