#2017-05-19 01:27:55 

Kubańczyk

Użytkownik

Prowadzę od pewnego czasu swoją działalność i znajomy zadał mi ostatnio pytanie czy spełniam wymogi ISO. Zacząłem trochę na ten temat czytać i ponoć jest sporo korzyści płynących z posiadania takich papierów. Nadmienię za produkuję wyroby plastikowe na niedużą skalę. Czy Waszym zdaniem powinienem się ubiegać o ISO?
#2017-05-19 03:18:00 

Muszka_Tse-tse

Użytkownik

Chyba zawsze bardziej się opłaca mieć takie papiery w zanadrzu niż ich nie mieć. Zwłaszcza że jednak prowadzisz działalność produkcyjną.
#2017-05-19 06:03:12 

Anana_Kofana

Użytkownik

W tej chwili nawet szpitale mogą się ubiegać o certyfikację w zakresie ISO i coraz chętniej z tej możliwości korzystają. Potem jest się znacznie łatwiej ubiegać o wszelkie granty czy dotacje bo widać dobre zarządzanie.
#2017-05-19 06:13:10 

djdolak

Użytkownik

Sporo pozytywnych doświadczeń mam z tym ośrodkiem http://www.pcc-cert.pl/certyfikacja-iso-systemy-zarzadzania/. Jeden z bardziej doświadczonych ale też bardziej otwartych na potrzeby przedsiębiorstw. Zwróć się tam, popytaj. Mogę powiedzieć że certyfikacja ISO daje dużo dobrych rzeczy – ludzie są bardziej zdyscyplinowani, zależy im na jakości swojej pracy. U Ciebie w grę wchodzą konkretne wyroby więc tym bardziej to odczujesz.
#2017-05-19 07:09:14 

uzurpatorka

Użytkownik

Znam przypadki gdy szybko po uzyskaniu certyfikatu w firmie wszyscy włącznie z zarządem osiadali na laurach. Chwalili się ISO na lewo i prawo żeby po jakimś czasie... utracić certyfikat po audycie kontrolnym.
#2017-05-19 09:42:37 

polarnik

Użytkownik

Jak ktoś ma mentalność rodem z poprzedniego systemu i nie rozumie współczesnej gospodarki to żaden certyfikat typu ISO czy HACCP nie jest dla niego. Chcę wierzyć że to jednak jest margines.
#2017-05-19 11:04:21 

Bajtek

Użytkownik

Znam eksperta współpracującego z PCC-Cert i jego zdaniem świadomość przedsiębiorców w Polsce jest coraz lepsza i w wielu aspektach wypadamy dużo lepiej niż firmy zachodnie. Myślę że jest znacznie lepiej niż się niektórym wydaje, zwłaszcza w części branż.
#2017-05-19 11:59:57 

wietrzna

Użytkownik

Nigdy chyba nikt nie stracił na posiadaniu certyfikatów jakości zarządzania i na pewno Ty nie będziesz pierwszy. Jak na moje oko da się jedynie zyskać.
#2017-05-19 12:30:37 

lity_piasek

Użytkownik

Dodam że mając w kieszeni papiery potwierdzające spełnianie norm ISO z automatu zyskujesz w oczach wszystkich obecnych i nowych partnerów. Naprawdę na takie rzeczy zwraca się uwagę.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015