#2017-05-19 00:29:33 

Kubańczyk

Użytkownik

Cześć wszystkim. W skrócie mam taki problem z rodzicami że jak dowiedzieli się że chcę być z pewną dziewczyną to od razu się ode mnie odwrócili. Nie było żadnej kłótni ani nic, po prostu sprowokowali pewną sytuację w której powiedziałem im szczere słowa i od tamtego czasu się nie odzywają a mija już 4 rok. Wzielismy już ślub, mamy sie nieźle ale nie potrafie sobie caly czas z tym poradzić. Znacie dobrego psychologa od takich przypadków?
#2017-05-19 03:23:15 

Kontra

Użytkownik

Piszesz że nie mozesz sobie z tym poradzić wiec zapytam wprost czy chcesz w ogóle odbudować z nimi relacje czy po prostu o nich zapomnieć, wypracowac sobie neutralny stosunek do nich?
#2017-05-19 05:46:30 

polarnik

Użytkownik

Na pewno cos jest nie tak z tą dziewczyną i twoich rodzice chcieli dobrze dla Ciebie zebys sie z nia nie wiazal.
#2017-05-19 07:41:29 

Kubańczyk

Użytkownik

To wspaniała dziewczyna i na prawdę nie ma się o co do niej przyczepić. Poza tym może im się synowa nie podobać ale żeby od razu wykluczać dzieciaka z rodziny?
#2017-05-19 08:41:50 

gochalady

Użytkownik

Hej. Sprawa wygląda na poważną bo jak widać trudno ci zrozumieć czemu tak się dzieje. Rodzice cały czas nie są ci obojętni no i trudno oczekiwać ze kiedykolwiek beda dlatego powinieneś czym predzej zapisać się do specjalisty. Jeśli chodzi o Poznań psycholog np stąd https://psycholog-poznan.info.pl/ mógłby pomóc. Chodziłam do niej jak miałam swoje osobiste problemy dzieki czemu udało mi się stopniowo zyskiwać pewność siebie i dziś mogę normalnie funkcjonować co stanowi dla mnie olbrzymi sukces, pozdrawiam.
#2017-05-19 10:01:55 

uzurpatorka

Użytkownik

Ja tam nie znam dokładnie twojej sytuacji ale jak patrze na dzisiejsze rodziny to wcale mnie to nie dziwi. Każdy jest tak naprawdę sobie, nie ma żadnych planów na wspólną przyszłośc. Nie mam na myśli zaplanowania kolacji czy wyjazdu na wakacje ale dzieciaki kiedyś dorastają i trzeba być dla nich wsparciem tak psychicznym jak i finansowym. Niestety wiekszosc rodziców woli pokłócić się o glupote z dziecmi albo sprowokowac je do awantury zeby miec pretekst do niepomagania. Niestety nie bedziesz sam jeśli trafiłam w źródło problemu.
#2017-05-19 12:49:28 

Kubańczyk

Użytkownik

Rozważałem to i wydaje mi się sensowne, zobaczymy co powie psycholog bo jakoś trudno mi do siebie dopuścić że może chodzic o pieniadze.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015