#2014-03-27 06:13:48 

Kontra

Użytkownik

Hej! Pragnę z Wami porozmawiać na temat różnych środków transportu. Otóż w te wakacje chciałabym wyjechać z przyjaciółką do Belgii. Od zawsze śniłyśmy o tym, by zobaczyć to państwo. I w te wakacje doszłyśmy do wniosku, że tak się stanie. Ogólnie już wiemy kiedy chciałybyśmy tam jechać. Problemem jest to, jaki wybrać środek transportu. Kaja chciałabym lecieć samolotem, ale ja przedwczoraj znalazłam interesującą stronę sieciową, na której proponują tanie przewozy do Belgii busem. Musimy się jeszcze dokładnie nad tym zastanowić. Dobra, jakoś tam dojedziemy. Oprócz tego chciałabym Was zapytać do jakiego państwa europejskiego najlepiej jest wybrać się busem? Czy taki środek transportu jest warty uwagi? Co sądzicie w tym temacie? 
#2014-03-27 07:38:21 

pieczątka

Użytkownik

Busami jeździ się bardzo dobrze. Są bezpieczne, przytulne, a co najistotniejsze niedrogie. Mnóstwo razy w taki sposób podróżowałam do Holandii. Studiuję prawo i w okresie letnim jadę do tego państwa, aby trochę zarobić. Przyznam szczerze, że nie mam takiej kasy na bilet na samolot. Z tej racji zawsze poszukuję najtańszych środków. Jakiś czas temu podróżowałam pewnymi środkami, ale niestety przedsiębiorstwo upadło i musiałam znaleźć inny sposób. Na szczęście pomogła mi w tym koleżanka z akademika. Pokazała mi pewną stronę online, na której polecali tanie przewozy do wielu krajów Europy. Marita w taki sposób podróżowała do Niemiec. Skorzystałam. To była dobra decyzja. Od tamtego dnia podróżuję tylko tymi liniami. : D
#2014-03-27 10:07:59 

Witold

Użytkownik

Zamierzam pojechać busem do Niemiec, gdyż, aż sie wstydzę jak to mówię, jeszcze ani razu nie zwiedzałem Berlina. Na fotografiach Berlin wygląda wspaniale. Często jeżdżę busami i bardzo sobie chwalę ten popularny środek transportu. Mam śliczny dom i naprawdę lubię w nim przebywać ale to absolutnie nie oznacza, że jestem typem domatora. Stałe siedzenie w domu jest czymś nudnym. Uważam że dobrze jest inaczej organizować sobie wolne chwile. Zwiedzanie zabytków może być niesamowicie ciekawe ale trzeba w pierwszej kolejności trochę poczytać, żeby wiedzieć co dokładnie się zwiedza. Jeżeli chodzi o busy, wydaje mi sie że Trans Bus posiada fajną ofertę. Busy można u nich wynajmować również w przypadku spotkań biznesowych. 
#2014-03-27 11:21:01 

Anana_Kofana

Użytkownik

By zobaczyć inny kraj, warto wypożyczyć busy do belgii. Ja wyjeżdżałam do tego państwa, aby trochę zarobić. Były to prace przede wszystkim w sezonie. Po takich paru wyjazdach byłam w stanie zakupić sobie wóz. Tam są zupełnie inne zarobki niż w Polsce. Kiedyś nawet myślałam, aby przenieść się tam na zawsze, jednakże prawdopodobnie przestraszyłam się, że będę tam zupełnie sama. Bałam się życia samemu. Gdy już założę własną rodzinę, być może poproszę mojego męża, abyśmy tam mieszkali. Tymczasem jeszcze nikogo takiego nie spotkałam. 
#2014-03-27 13:08:13 

Kubańczyk

Użytkownik

Najlepiej wybrać się w podróż busem do Niemiec albo do Holandii. Niewątpliwie jak bym sie wybierał do Anglii, wolałbym wykupić jedno miejsce w samolocie. Oczywiście podróż takim środkiem transportu jak samolot jest droższa i z uwagi na ten fakt niektórzy decydują się zupełnie inne rozwiązania. Czasem przedsiębiorstwa przewozowe reklamują sie za pomocą ulotek dotyczących własnej działalności, ale można także wstukać w Google określenie: busy do niemiec i tą metodą szukać firmy transportowej. Firmy przewozowe wzajemnie konkurują zatem wybór jest spory.
#2014-03-27 14:11:35 

Muszka_Tse-tse

Użytkownik

Busami najlepiej się jeździ po krajach europejskich. Wiele tak różnych krajów zobaczyłam. Początkowo nie bardzo byłam przekonana do tego typu rozwiązań, ale własne przekonania zmieniłam kiedy spacerując ulicą dostałam broszurkę o tytule: Przewozy Poznań. W domu zajrzałam tam. Wyszło na jaw, że jest to firma Trans-Bus, która proponuje w bardzo korzystnej cenie przejazdy po krajach Europy. Uznałam, że wykupię sobie u nich bilet do Niemiec. Zawsze bardzo chciałam pojechać tam. Nadszedł dzień podróży. Powiem, że byłam zachwycona. Było bardzo wygodnie, miło i ekspresowo. Dawno tak bardzo dobrze mi się nie jechało. Co mogę powiedzieć. Ci, którzy szukają takich przewozów do państw europejskich mogą skorzystać z propozycji tego przedsiębiorstwa. Na pewno będziecie usatysfakcjonowani. Polecam serdecznie! 
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015