#2017-05-26 02:36:11 

wietrzna

Użytkownik

Czesc, przymierzam sie do wymiany starej i brzydkiej wanny na kabinę prysznicową, przez co zyskam więcej miejsca w małe łazience, podpowiecie na co mam zwrocic uwagę oglądając kabiny prysznicowe, czy lepsze sa gotowe czy kabiny prysznicowe szklane na wymiar?
#2017-05-26 04:02:51 

uzurpatorka

Użytkownik

Jesli Twoja łazienka ma mały metraż, lepsze są kabiny prysznicowe szklane na wymiar. Szkoda ze nie podałas skąd dokładnie jestes, ale jeśli z Wielkopolski to polecam firmę Con-Vitro, która działa na rynku juz 30 lat, oferując swoim klientom produkty aranzacji wnętrz z elementami szklanymi, jak kabiny, daszki, drzwi czy tez szklane elementy sakralne.
#2017-05-26 06:35:13 

wietrzna

Użytkownik

Dzięki a cos więcej na temat ich oferty kabin prysznicowych powiesz?
#2017-05-26 08:50:17 

uzurpatorka

Użytkownik

No coz, jeśli chodzi o kabiny prysznicowe szklane na wymiar, to wybór jest ogromny ale najlepiej wejdz na http://oferta.convitro.com.pl/oferta/produkty-ze-szkla/kabiny-prysznicowe/ tam polecana przezemnie firma podała pełen katalog zarówno jeśli chodzi o wybór szkła, jak i okuć kabiny, polecam te chromowane albo imitujące stal nierdzewną, podaj wymiary i określ czy ma to być, np. kabina narożna czy wolnostojąca, a firma ci ją zaprojektuje, pamiętaj też o wyborze odpowiedniej szyby.
#2017-05-26 10:31:06 

gochalady

Użytkownik

a propo wyboru szyby słyszałam, ze w małych łazienkach najlepsza jest kabina przeźroczysta bo daje wrazenie większej łazienki, ale wg mnie praktyczniejsze są kabiny prysznicowe na wymiar ze szkła matowego.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015