#2017-06-21 03:50:43 

wietrzna

Użytkownik

Tak jak w tytule, poszukuję dobrego systemu nawadniania, najlepiej z Poznania, bo nie chciałabym jeździć nigdzie daleko. Czy ktoś może mi polecić jakiś sklep ogrodniczy, w którym dostanę sprawdzony system? Mam spory ogród, więc wolę zamontować system, niż bawić się w podlewanie każdego dnia z osobna.
#2017-06-21 05:59:01 

uzurpatorka

Użytkownik

Rozumiem Cię w 100%! Kocham mój ogród, ale jak mam podlewać wszytki kwiaty i krzewy to mnie ściska w żołądku. No nie lubię tego stania z wężem i tyle. A co do Twojego pytania to polecam zajrzeć na stronkę http://www.ogrodyodnowa.com/systemy-nawadniajace/ i tu się dowiesz wszystkiego. Z tego co pamiętam to od nich systemy nawadniania w Poznaniu mają moje dwie koleżanki i z tego co wiem są mega zadowolone.
#2017-06-21 06:55:59 

wietrzna

Użytkownik

O wielkie dzięki! A nie wiesz czy to jest sam sprzęt/system do samodzielnego montażu, czy raczej cała usługa?
#2017-06-21 07:58:35 

uzurpatorka

Użytkownik

Z tego co mi wiadomo to to jest firma, która zajmuje się instalowaniem systemów nawadniających i ogólnie takich ogrodniczych. Są bardzo profesjonalni i co ważne, dopasowują każdą realizację i każdy system do klienta, projektują indywidualnie, więc masz pewność, że każda z Twoich roślin będzie nawodniona odpowiednio.
#2017-06-21 09:37:18 

wietrzna

Użytkownik

Wielkie dzięki jeszcze raz! Właśnie o coś takiego mi chodziło. Zaraz do nich zadzwonię i się przekonam!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015