#2017-07-18 07:13:10 

Witold

Użytkownik

Moja żona, właściwie już była żona rości sobie prawo do alimentacji, gdyż, jak donosi, jej stopa życiowa się znacznie pogorszyła od naszego rozwodu. Owszem! Jak zawsze była nierobem i nie zarabiała, tylko ja harowałem, to teraz jej się stopa pogarsza, bo nawet nie wie, za co się złapać, żeby pracować. No ale… słysząem, że podobno kobiety często takie sprawy wygrywają, a ja chcę tego uniknąć. Dlatego szukam dobrego prawnika. Polecicie jakiegoś? Jak widać, sprawa dotyczy woj. Śląskiego.
#2017-07-18 09:28:59 

wietrzna

Użytkownik

Kobiety częściej wygrywają w sądach? Jakaś bzdura…
#2017-07-18 10:26:01 

uzurpatorka

Użytkownik

Stety niestety tak jest, koleżanko. Nie ma co się wypierać, że na nas sądy zazwyczaj patrzą bardziej łagodnie. Fakt, że częściej wygrywają alimentację dla dzieci i prawa do opieki nad nimi, ale w tym przypadku to też jest realne zagrożenie. Może poczytaj o tym kolego więcej, choćby na http://www.wojtalik.com.pl/sprawy-cywilne-i-rodzinne/alimenty.html. Wiem, że sprawy o alimenty na Śląsku są dosyć częste, w końcu mieszka tam mnóstwo ludzi, na pewno wiec są tam wykwalifikowani prawnicy.
#2017-07-18 10:59:20 

bieżnik

Użytkownik

Potwierdzam. Zresztą link, który podała koleżanka, prowadzi do Kancelarii Wojtalik. Pan mecenas sam nie raz reprezentował klientów w takich sprawach, zarówno tych, którzy domagali się alimentacji, jak i tych, którzy mieli płacić. Dysponuje na pewno sporym doświadczeniem i wiedzą w tej materii.
#2017-07-18 11:56:02 

Witold

Użytkownik

Taki prawnik własnie by mi się przydał. Który ma odpowiednią wiedzę, kwalifikację, a przede wszystkim bronił niejednego takiego biedaka, jak ja, co chcą go zrobić w balona… Poczytałem co nieco na tej stronie… jakby się udało dowieść, że żona nie cierpi niedostatku, to by było dobrze…
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015