#2017-09-20 02:58:21 

Kubańczyk

Użytkownik

Cxesc wszystkim jeszcze nigdy nie miałem przyjemności korzystac z tego typu forum, ale dzisiaj nadszedł ten dzien kiedy zdecydowałem się zacząc z niego korzytsac, a wiec do rzeczy poszukuje fachowego ale nie drogiego architekta z miasta Poznań ktoś coś?
#2017-09-20 03:58:54 

polarnik

Użytkownik

Hej, hej w takim wypadku cieplo witamy w naszej nie malej już społeczności tak się składam, ze również mieszkam w Poznaniu i niedawno miałem podobny dylemat, gdyż moja zona i ja mamy zupełnie sprzeczne oczekiwania jeśli chodzi o dekorowanie i urzadzanie wnętrz. Postanowiliśmy wtedy skorzystac z usług pani Magdaleny Statnik i pana Oskara Wlodarka z biura projektantow wnętrz możesz sobie o nich więcej pocztac tutaj zaraz podam ci linka http://www.mo-architekci.pl/. Mam ogromna nadzieje ze tobie również pomoga ooo i bylbym zapomniał ich usługi maja bardzo przystępne ceny i mysle ze to kolekny plus :).
#2017-09-20 06:13:53 

gochalady

Użytkownik

Hejka witamy na naszym forum w którym zawsze panuje prawdziwie rodzinna atmosfera, ale przechodząc do rzeczy to ja również miałam przyjemność korzystac z pomocy pana Oskara i pani Magdaleny i co mogę powiedziec od siebie to to, że maja oni na prawde bystre oko i potrafią zaprojektować istne cudeńko.
#2017-09-20 08:37:02 

Anana_Kofana

Użytkownik

Cześć wszystkim ja również dołączam się dod dyskusji jako ,że też korzystałam z usług tego Państwa i jestem niezmiernie zadowolona. Wszystko przebiegło pomyślnie ,a nasz mały domek letniskowy zaprojektowany oryginalnie przez Państwa Architektów z MO Architekci pnie i pnie się cały czas w górę. Gorąco polecam!!
#2017-09-20 10:14:05 

Kubańczyk

Użytkownik

Wow poczytałem w internecie i niemal nie ma żadnej negatywnej opini na temat Pani Magdaleny i Pana Oskara w takim razie zaraz łapie za telefon i umawiam się na spotkanie. Dziękuje wszystkim za szczere opinie no i oczywiście za pomoc.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015