#2014-04-06 21:14:39 

Muszka_Tse-tse

Użytkownik

Witajcie, mój chłopak bardzo mnie ostatnio zaskoczył. Spytał mnie czy nie powinien w najbliższym czasie powiekszyc członka, zupełnie nie miałam pojęcia co mu odpowiedzieć. Wiadomo że chciałabym aby jego członek był jak najbardziej dorodny lecz obawiam się wypowiadania takich zupełnie szczerych słów, nie chciałabym mu sprawić przykrości. Widziałam niedawno reklamę z hasłem: ekstender lecz w sumie nie wiem co oznacza ta nazwa. 
#2014-04-06 23:26:51 

Igła_Nitka

Użytkownik

Uważam, że z usług tego typu korzystają jedynie panowie, którzy nie są w stanie sobie poradzić w alkowie i nie ma jest to wcale związane z hojnością natury. Poza tym, nie znam tego problemu, mój facet umie doskonale zatroszczyć się o moje doznania w łóżku i nie potrzebujemy czerpać ze porad takich jak penilarge. 
#2014-04-07 01:27:46 

Kontra

Użytkownik

Brzydka pogoda za oknem, wietrznie. Człowiek nie może pójść na spacer, to loguje się na forum dyskusyjne. Myślałam, że odpocznę, ale tu naprawdę dziwne tematy. Chyba już nie macie o czym gadać. Ja nie skarżę się na członka mojego narzeczonego. Chociaż ostatnio zobaczyłam, że on zaczął robić jakieś ćwiczenia, gdyż zostawił otwartą witrynę online, a na niej był napis jak powiekszyc penisa. No dobra, skoro tego potrzebuje. Każdy mówi sam za siebie. Z tej racji nie kumam całej tej dyskusji. Z resztą spadam stąd. Miałam odpocząć, a nie denerwować. Ciao!
#2014-04-07 03:02:25 

Witold

Użytkownik

Ja się na większości tych aktualnych medycznych udziwnień nie znam. Według mnie w sypialni wszystko jest ok w obecnym stanie i to mi wystarczy. W ogóle nie interesowałem się kwestią taką jak powiększenie członka i ufam, że póki co nie będę czuł potrzeby się nim interesować.
#2014-04-07 05:18:57 

bieżnik

Użytkownik

Mnóstwo problemów w aktualnych związkach tworzy się z wadliwego życia erotycznego. Frustracje, które się wtedy rodzą są później przenoszone na niezwiązane z tym punkty dnia codziennego. Małżeństwa kłócą się w wielu przypadkach o głupoty, a w najgorszych wariantach powodują rozpad związku. A tak naprawdę wcale nie powinno to natychmiast kończyć się tak strasznym finałem. A można rozejrzeć się za sposobami, które zlikwidują nasze trudności. Na przykład takimi jakie sugeruje sklep powiekszanie.sklep. Relatywnie niewielkim nakładem można wzmocnić swoje małżeństwo.
#2014-04-07 07:44:38 

Anana_Kofana

Użytkownik

Mój ukochany doskonale się całuje ale ma stanowczo za małego penisa. Dla mnie kochani to niezwykle istotne czy mężczyzna posiada należycie sporego członka. Rozmiary fiutka są ważne bowiem od tego zależy jakość seksu. Zupełnie nie potrafię żyć sama, koniecznie muszę mieć faceta przy swoim boku. Wyłącznie w takiej sytuacji czuję się wystarczająco pewna siebie. Oprócz wielkości męskiej fujarki ważne jest dla mnie to czy chłopak umie obracać się w towarzystwie i dobrze oceniają go moi ukochani rodzice. Dobrze wiem że muszę Wojtka jakoś zmotywować, żeby w końcu zdecydował się na powiększenie wacka. Jeszcze dzisiaj wstukam wejdę na witrynę www.powiekszanie.sklep.pl/powiekszanie_prozniowe.php i prześlę zamówienie. 
#2014-04-07 08:22:24 

Kubańczyk

Użytkownik

Wpadło mi w oko, że w ciągu ostatnich miesięcy znacznie wystrzeliła częstotliwość pojawiania się informacji w rodzaju pompki do penisa. A mówią wielkość jest bez znaczenia. W razie gdyby tak było i nie istniał by popyt na tego gatunku usługi, nasze adresy pocztowe nie byłyby bombardowane mailami tego typu. W jakim stopniu to ułatwia trudności w małżeństwie? Nie znam się na tym, chyba temat faktycznie rodzi się w alkowie, a może gdzieś zupełnie indziej? Może wystarczy ze sobą porozmawiać i oświadczyć co nam nie pasuje? Wszystkie tego gatunku kwestie to niezwykle trudne tematy, w których się niestety nie orientuję.
#2014-04-07 09:11:05 

pieczątka

Użytkownik

Wklepałam w wyszukiwarkę określenie: pompka powiększająca lecz jeszcze nie składałam żadnych zamówień na pompki. Najpierw muszę szczerze pogadać z moim facetem o tym, że już od jakiegoś czasu seks z nim prawie wcale nie sprawia mi radości i namówić go do tego żeby zabrał sie za powiększanie swojego członka. Ja w sumie nie jestem wymagająca, nie planuję wysyłać go do chirurga. Teraz są do dyspozycji inne nowoczesne metody powiększania i myślę że mój chłopak powinien jak najszybciej sie tymi kwestiami zainteresować. Lubię fajne ubrania, uwielbiam swoje kumpele. Pyszne jedzenie też jest czymś fajnym, tak samo jak znaczna ilość pieniędzy. Lecz nic nie jest w stanie zastąpić spontanicznego seksu z facetem który naprawdę Cie kocha i ma członka o konkretnych rozmiarach. 
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015