#2017-12-14 16:35:48 

Anana_Kofana

Użytkownik

Na działce na której się budujemy nie ma złącza kanalizacji i tu moje pytanie. Czy szambo betonowe można wykonać samemu czy trzeba coś takiego kupić? Nie ukrywam że liczymy się z każdym groszem i im więcej zaoszczędzimy tym lepiej.
#2017-12-14 19:16:23 

polarnik

Użytkownik

Miałem podobne pytanie jak montowałem szambo betonowe w Płocku. W teorii można coś takiego zrobić, ale ktoś to musi odebrać i jeżeli nie masz kogoś kto ci to podbije to może być duży problem. Na twoim miejscu zainteresował bym się czymś gotowym.
#2017-12-14 20:27:54 

Bajtek

Użytkownik

Dokładnie jak kolega wyżej mówił. To już nie te czasy że wszystko na piękne oczy przejdzie. Na stronie http://polkowice.fabeton.pl/ znajdziesz wysokiej jakości szamba betonowe ze wszystkimi atestami oraz gwarancją i montażem w cenie. Szczelniejszych produktów chyba nie ma u nas na rynku.
#2017-12-14 22:05:31 

gochalady

Użytkownik

Mój sąsiad budował sobie takie szambo samodzielnie i z tego co wiem to nie miał problemu z odbiorem. Przyszedł inspektor i nawet nie spojrzał co się dzieje. Co prawda nie wiem jak ono się spisuje, ale gdyby coś było nie tak to by je odkopywał.
#2017-12-15 00:10:05 

technofob

Użytkownik

No może i tak tylko jaką masz gwarancję że akurat jak ty wybudujesz to też przyjdzie taki gościu? Możesz trafić na takiego inspektora który będzie chciał zrobić konkretny odbiór i nic z tego nie będzie. Szkoda zachodu na takie rozwiązania.
#2017-12-15 02:15:21 

lity_piasek

Użytkownik

Lepiej kupić coś sprawdzonego. Na stronie http://grodzisk-wielkopolski.fabeton.pl/ tak jak już kolega pisał masz bardzo fajne szamba betonowe. Masz też tam cennik więc zobaczysz jak to wygląda. W większości przypadków różnica przy robieniu tego samodzielnie a kupnem nie jest na tyle duża żeby było warto się w to bawić.
#2017-12-15 04:41:12 

uzurpatorka

Użytkownik

U mnie ta firma montowała szambo z betonu w Mławie i powiem wam że bardzo sprawnie to wszystko zostało zrobione. Użytkuje je już jakiś czas i nawet ostatnio mąż sprawdzał jak jest z tą szczelnością, ale nie ma się do czego przyczepić ;) Jestem zadowolona że wydałam u nich te pieniądze.
#2017-12-15 07:06:50 

wietrzna

Użytkownik

Też tak myślałam z mężem żeby zrobić to samemu ale po przeliczeniu kosztów jest to mało opłacalne a mamy znajomego który robił samodzielnie i bardzo dużo kombinował żeby ktoś mu to odebrał. Jeżeli kilkaset złotych robi ci taką wielką różnice to możesz spróbować ale może być z tym dużo więcej problemów niż to warte.
#2017-12-15 08:47:44 

materialista

Użytkownik

U mnie w mieście funkcjonuje ta firma i bardzo dużo ludzi sobie ich chwali. Mają stronę nawet z miastem pod linkiem http://sejny.fabeton.pl/. Samo szambo wychodzi w bardzo korzystnie, gorzej z kosztami transportu ale to tylko do miejsc gdzie nie ma przedstawicielstwa. Tak to wszystko elegancko.
#2017-12-15 09:18:54 

Anana_Kofana

Użytkownik

W takim razie chyba nie będę dłużej rozmyślać o samodzielnej budowie. Faktycznie, cennik jest bardzo atrakcyjny więc chyba zdecydujemy się na kupno gotowego ;)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015