#2018-01-21 19:07:08 

Kubańczyk

Użytkownik

Witam wszystkich entuzjastów magii. Chciał bym zatrudnić kogoś na imprezę kto pokaże kilka ciekawych sztuczek. Zależy mi na osobie z dość dużym repertuarem tak żeby mógł poprowadzić pokaz przez około 2 godziny. Będzie duża ilość gości więc musi to być ktoś kto nie boi się tłumu.
#2018-01-21 21:54:23 

polarnik

Użytkownik

Możesz znaleźć informacje w internecie i gościu który nazywa się Czajka. Gość ma naprawdę konkretny bagaż doświadczeń i pracował na dużych i małych imprezach. Mówię ci to, bo był na imprezie organizowanej przez firmę w której pracuję. Naprawdę dobrze się bawiłem.
#2018-01-21 23:18:25 

Anana_Kofana

Użytkownik

Jest kilku naprawdę dobrych osób i każda z tych osób oferuje coś innego. Wysłałam ci kilka linków do stron artystów więc w wolnej chwili możesz sobie zobaczyć co mają do zaoferowania. W sieci jest też pełno filmików z ich występów więc łatwo będzie podjąć decyzję ;)
#2018-01-22 01:25:00 

Kontra

Użytkownik

Tak szczerze mówiąc to byłam na kilku występach i nie ma u nas w kraju nikogo takiego że powiesz wow! Mnie najbardziej denerwuje że iluzjoniści przeważnie robią jakieś sztuczki z kartami. I standard oklepania, wybierz kartę, włóż do talii a ja ci zaraz ją znajdę.
#2018-01-22 03:34:00 

Bajtek

Użytkownik

Jak chcesz coś ciekawego to sprawdź stronę http://piestrzeniewicz.pl/. Wszyscy najlepsi magicy robią sztuczki z kartami ale mają też w repertuarze różne inne ciekawe zagrania. Ten akurat bardzo mi się podoba bo ma takie sztuczki jak lewitacja albo teleportacja. To jest bardzo widowiskowe ;)
#2018-01-22 06:20:49 

technofob

Użytkownik

Ja bym chciał zobaczyć taką sztuczkę jak przecinają kogoś w tym wielkim pudle. Zawsze zastanawiałem się jak to faktycznie działa. Byłem tylko kilka razy w cyrku ale tam to zawsze pokazują jakieś głupoty.
#2018-01-22 08:30:36 

uzurpatorka

Użytkownik

To chyba musisz znaleźć kogoś jak Copperfield. Prawdę mówiąc to nigdy nie byłam u nas na żadnym konkretnym pokazie magii więc ciężko mi się wypowiedzieć. W telewizji można pokazać wszystko ale zobaczyć to na żywo, to musi być coś ;) Przy pierwszej lepszej okazji na pewno się wybiorę!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015