#2014-04-13 22:23:58 

Bajtek

Użytkownik

Witajcie! Mam wielki kłopot, który za nic nie daje mi po nocach spać. Masakra jakaś. Dostałem bardzo duże zlecenie od szefa. Otóż mam zorganizować imprezę rajdową dla firmy. Organizujemy to z okazji drugiej rocznicy powstania naszej spółki. Uważam, że to super inicjatywa, ale dlaczego ja otrzymałem takie zadanie? Nie mam zielonego pojęcia gdzie oraz czego poszukiwać. Zadzwoniłem do mojej kuzynki, która zajmuje się tego typu imprezkami i ona zaoferowała mi symulator jazdy. Wszystko fajnie, tylko w którym miejscu coś takiego odnajdę? Nie wiem. Przecież pracodawca mnie z pracy wywali. Jedynym ratunkiem jest to forum sieciowe. Uznałem, że jak napiszę o co kaman to możliwe, że ktoś mi podpowie coś. Proszę powiedzcie mi czy macie jakieś doświadczenie w robieniu imprezek rajdowych? Liczę na każdą poradę. Wierzę, że naprawdę uda mi się czegoś dowiedzieć. Proszę, poradźcie mi!

#2014-04-13 23:28:56 

pieczątka

Użytkownik

Człowiek wraca wykończonym z pracy. Chciałby się zrelaksować to wchodzi na forum dyskusyjne, a tu nie ma nic fajnego. Zrobić imprezę rajdową to żaden problem. Tutaj nie ma nad czym się zastanawiać. Ja jak bardzo chciałam zrobić takie party dla firmy to wystukałam w przeglądarkę: symulator wyścigów i problem z głowy. Dlatego nie czaję całej tej ogromnej pogawędki na temat meetingów. Przecież powstało bardzo dużo firm, które walą oknami i drzwiami, aby u nich robić imprezę. Nie czaję tego. A z resztą spadam stąd. Może coś ciekawego jest w TV.

#2014-04-14 01:16:18 

polarnik

Użytkownik

Bardzo dobrze wiem z doświadczenia że przygotowywanie imprez typu rajdowego zdecydowanie najlepiej powierzyć profesjonalistom. Jeśli zabiera sie za organizację takiej imprezy osoba bez doświadczenia to całe przedsięwzięcie może nie wypalić. Znajomy mi mówił że uczestniczył w kiepsko przygotowanej imprezie typu rajdowego. Zamiast interesująco spędzić wolny czas, ludzie szalenie się wkurzali. Miała miejsce ostra wymiana zdań i zamiast integracji zrobiła sie antyintegracja. Czasem przedsiębiorstwa które organizują imprezy rajdowe mają także odmienne atrakcje dla odbiorców. Kumpela kiedyś mówiła, że ciekawym sposobem na imprezę rajdową jest symulator wyścigów. Dzięki temu przy okazji dowiedziałem sie że to przedsiębiorstwo organizuje także imprezy o charakterze rajdowym.
#2014-04-14 04:09:38 

Kubańczyk

Użytkownik

Wiadomo, że jak pierwszy raz organizuje się imprezę dla firm to nie mamy dużego doświadczenia. Jednak powstało dużo fajnych rozwiązań na niezapomnianą imprezę rajdową dla korporacji. Niedawno organizowałem małą imprezę dla naszego znajomego z firmy. Zbliżały się jego urodziny. Chcieliśmy zaprosić cały dział. Uznałem, że skoro pracują sami kolesie to pomyślałem, że symulator rajdowy to najciekawsze rozwiązanie. Zapytałem przyjaciół i wyszło na jaw, że nikt a nikt nie jeździł na symulatorach. Uznałem, że to najlepsze rozwiązanie. Więc, wypożyczyłem w rajdowej szkole jazdy symulatory i zwołałem wszystkich. Marcin o niczym nie wiedział. W końcu tam dotarliśmy. Otrzymaliśmy do wykorzystania 15 symulatorów. Heh!Haha!Ha! Pasowało, ponieważ tylu nas było. Ale było śmiechów i wielkiej zabawy. W życiu nie pomyślałbym, że to może być tak super pomysł. Po wszystkim pojechaliśmy na piwo. Wszyscy byli bardzo zachwyceni, a głównie nasz solenizant. Jeśli teraz jak będzie zbliżała się impreza służbowa to także zrobimy ją na rajdowo. : D
#2014-04-14 05:22:19 

Anana_Kofana

Użytkownik

Moim zdaniem imprezy rajdowe to niezwykle fajny pomysł na integrację w zakładzie pracy. W moim zakładzie tworzono już imprezy tego typu i nie sadzę, by ktoś narzekał. Przy okazji zaciekawiła nas usługa w rodzaju segway wypożyczalnia. Okazja do przejażdżki tym oryginalnym pojazdem była strasznie interesującym doświadczeniem. Pracownicy naprawdę ciekawie wspominają tamten weekend i znaczne grono osób w przedsiębiorstwie pyta, którego zostanie stworzone następne spotkanie tego gatunku. Właściwie, może my również zorganizujemy je już za parę tygodni, słońce nam sprzyja, na co zwlekać? : )
#2014-04-14 06:52:50 

bieżnik

Użytkownik

Najlepsza integracja odbywa się wtedy, gdy pracownicy są zrelaksowani i jest luźna atmosfera, w czasie której mają możliwość się niezobowiązująco zmierzyć w jakiś niewielkich konkurencjach. Nie mam tu jednak na myśli sportu, mam na myśli symulatory rajdowe przygotowane przez zakład FSWO kompleksowa organizacja eventów. To strasznie fajne uczucie wyprzedzić o całe okrążenie cyfrowego toru kolegę z ekipy, który w firmie ma lepsze osiągnięcia. Lub wręcz pracodawcę, za którego mało kto poważa. Całość jak wiadomo w duchu gry fair. ; ) W mojej firmie zorganizowano tego typu atrakcje, które następnie wszyscy jeszcze przez długie tygodnie wspominali.

#2014-04-14 07:17:40 

Witold

Użytkownik

Podejmowane dyskusje na forach online są bardzo dobre. Nie raz zastanawiałem się w jaki sposób mógłbym zorganizować imprezkę rajdową dla swojej kadry. Jednak mnie bardziej ciekawi symulator rajdowy. Nawet wczoraj znalazłem ciekawą witrynę sieciową, na której oferują rozmaite sposoby na zrobienie imprezy rajdowej dla naszych pracowników. Muszę koniecznie ją dobrze przestudiować, bo po świętach Wielkanocnych chcę zorganizować taką imprezę. No cóż, muszę to mocno przemyśleć.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015