#2014-04-29 03:58:42 

Igła_Nitka

Użytkownik

Posty: 100

Skąd: Iława

Wiek: 33

Najlepszy sposób, żeby odszukać solidne biuro rachunkowe w Warszawie to przejrzeć książkę telefoniczną. Ja zawsze w taki sposób robię. Mój partner prowadzi własny biznes, a ja jemu w przeróżny sposób pomagam. Troszczę się o to, żeby był porządek w papierach. To jest bardzo istotne, zwłaszcza w przypadku jakiejś kontroli. Jakiś czas temu podjęliśmy współpracę z rzetelnym biurem księgowym. Udzielają nam potrzebnych wskazówek. Współpraca układa się dobrze, oboje jesteśmy zadowoleni. Sami z pewnością nie poradzilibyśmy sobie.
#2014-04-29 06:48:57 

Anana_Kofana

Użytkownik

Posty: 115

Skąd: Rzeszów

Wiek: 18

Pilnowanie finansów firmy wcale nie jest absolutnie tak ciężkie, żeby trzeba było dodatkowo szukać pomocy u zewnętrznych ekspertów. Przynajmniej ja, jako właścicielka firmy, na własną rękę sobie z tą kwestią doskonale radzę. I nie czuję potrzeby by szukać pomocy przedsiębiorstw z opisywanych w wyszukiwarkach jako: księgowość legionowo, ani tym bardziej na tej stronie. To nie rozmowa w moim guście, idę stąd!

#2014-04-29 09:03:28 

Kubańczyk

Użytkownik

Posty: 142

Skąd: Warszawa

Wiek: 37

Ja odszukałem dobre biuro księgowe w necie. Więcej wiadomości jest na stronie www. A w moim życiu spore zmiany! Wreszcie zmieniłem miejsce pracy. Kocham swoją nową pracę. Było trudno, gdyż musiałem się dokształcić, jednak było warto! Musiałem przede wszystkim nauczyć się posługiwania się komputerem, jednak powinienem oznajmić, że to jest ogromnie użyteczne zajęcie.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015