#2014-05-04 23:24:24 

pieczątka

Użytkownik

Hej! Za osiem miesięcy mam wesele. Z tej przyczyny koniecznie muszę wraz z ukochanym zamówić sobie salę, a co najistotniejsze zespół muzyczny. Myślimy z Jaśkiem kogo wybrać. Wahamy się pomiędzy DJ'em a zespołem. Pytałam koleżanek, kto u nich bawił gości i sporo osób mi podpowiedziało, że zespół coverowy to bardzo fajne rozwiązanie. Kurcze blade, sama nie mam pojęcia. Tyle jest tych ofert, że głowa mała. Okaże się co z tym uczynimy. Wpadłam na pomysł, że może najpierw powinnam spytać o to inne osoby. Tak czy owak postanowiłam napisać tutaj i zaczerpnąć wypowiedzi innych osób. Z tej racji pytam Was co sądzicie, że jest fajniejsze, zespół muzyczny czy DJ? A u Was na weselu kto gra? Proszę, poradźcie mi coś!
#2014-05-05 01:11:53 

Kubańczyk

Użytkownik

Każdy sobie wybiera to co lubi, jedni DJ'a, inni zespół muzyczny. Trzy lata temu miałem wesele. Kocham rocka. Dlatego chciałem, by nasz zespół był w takich klimatach. Moja partnerka zgadzała się ze mną. Pamiętam świetnie, jak odnalazłem pewną stronę internetową www.oldschoolrockers.com.pl/orkiestra-na-wesele na której była propozycja ekstra zespołu. Wraz z Kornelią zamówiliśmy ich na nasze wesele. Ale impreza była świetna. Wszyscy ekstra się bawili i to w klimacie rocka. Martwiłem się, że zaproszonym to nie przypadnie do gustu, ale każdy dobrze wspominał to nasze wesele. Hehe!Hurra! Jednak miałem super pomysł, żeby w takim klimacie zrobić nasze wesele. A kapela spisała się na sto procent. Jakbym miał robić ponownie swoje wesele, to znowu bym ich wynajął. : D
#2014-05-05 02:32:52 

Muszka_Tse-tse

Użytkownik

Wspólnie z moim ukochanym przeglądaliśmy ofertę znanych zespołów muzycznych na wesele i powiedzieliśmy, że na naszym przyjęciu weselnym też będzie zespół muzyczny. Kiedy już będzie po wszystkim, jedziemy w podróż poślubną. Pragniemy co nieco zwiedzić. Chyba pojedziemy do Tajlandii, z tego względu już o wiele wcześniej zaczęliśmy odkładać gotówkę. Prawdę powiedziawszy przenigdy nie byłam w tamtych zakątkach. Teraz nigdzie z Łukaszem nie jeździmy. Już nie umiem się doczekać naszego weseliska. Mam wyłącznie wiarę w to, że wszystko będzie w porządku. W przygotowaniach pomogli nam wiele nasi staruszkowie, jednakże i tak stres jest okropny.
#2014-05-05 04:26:35 

polarnik

Użytkownik

Jedni rezerwują DJ’ów, a inni kapele muzyczne. Moje przyjęcie weselne będzie za dwa lata. W końcu zdecydowaliśmy się z moją kobietą co bierzemy. Będzie to kapela. Jeszcze tak na 100% nie wiemy jaka, ale mamy sporo propozycji. Głównie podoba nam się jedna, którą Kamila odnalazła. Otóż ostatnio spacerowała chodnikiem i dostała kolorową ulotkę zatytułowaną: www.oldschoolrockers.com.pl. Weszliśmy na ich witrynę internetową i muszę powiedzieć szczerze, że prezentuje się całkiem ciekawie. Podoba nam się bardzo ich wokal i w odróżnieniu od wielu orkiestr ceny mają atrakcyjne. Jeszcze się nie zdecydowaliśmy, ale żaden zespół tak nam nie przypadł do gustu jak ten. Więc raczej zdecydujemy się na ten rockowy zespół.
#2014-05-05 05:46:23 

Igła_Nitka

Użytkownik

Trudno powiedzieć co głównie wybierają pary młode na wesela. Nie mam zielonego pojęcia, ale ja zamówiłam zespół muzyczny. Półtora roku temu przyjęcie weselne i pamiętam dobrze, że miałam kłopot z orkiestrą. Wszystko już było zamówione, tylko nie to. Do jakiego byśmy nie zadzwonili to mieli pozajmowane terminy. Powiem, że byłam już wkurzona. Aż pewnego dnia oglądając pocztę mailową, dostałam Emaila od kumpeli zatytułowanego: zespół weselny wielkopolska. Napisała mi także, żebym się nie denerwowała, gdyż mój kłopot za moment się rozwiąże. Miała wielką rację. Wpierw przejrzeliśmy witrynę tego zespołu i spodobał nam się. Zatelefonowaliśmy tam i wyszło na jaw, że termin był wolny. Byłam taka szczęśliwa. A przyjęcie weselne było super.: D
#2014-05-05 07:59:37 

Anana_Kofana

Użytkownik

Mnóstwo teraz osób rezerwuje DJ'a. Jednak ja jestem tradycjonalistką i sądzę, że nic tak nie rozkręci wesela jak zespół weselny. Wychodziłam za mąż trzy miesiące temu i do dnia dzisiejszego słyszę od gości, że nigdzie tak super się nie wybawili. Czyli to coś oznacza. Przypominam sobie jak moja znajoma na swoje wesele wynajęła DJ'a. Miał być taki najlepszy. Ona gadała, że potrzeba być na topie, a zespoły to przeżytek. I sama się załatwiła, gdyż jej przyjęcie weselne było lipne. Mało kto szalał na parkiecie. Niestety ten rzekomy wodzirej w żaden sposób nie umiał rozkręcić imprezy. Kiedy ona przyszła na moje wesele, to wryło ją w ziemię, że wszyscy tak bombowo się bawili. Przyznała się do dużego błędu. Bardzo żałowała, że wtedy wynajęła DJ'a.
#2014-05-05 09:23:41 

Bajtek

Użytkownik

Bardzo często zaglądam na forum dyskusyjne i zawsze jestem bardzo zadowolony z podejmowanych tutaj pogawędek. Jednak niestety w tym niedużo mogę powiedzieć, gdyż nie miałem okazji korzystać jeszcze z usług takich zespołów czy DJ'ów. Na razie nie będę miał wesela. Chociaż w tej sprawie pomogłem mojej znajomej, bo myślała co wybrać czy DJ'a bądź też zespół. A ja siedząc na tablecie trafiłem na pewną witrynę internetową i wysłałem ją jej. Z tego co słyszałem to wynajęła sobie ten zespół. Cieszę się, że udało mi się jej dopomóc.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015