#2014-05-15 04:55:37 

Witold

Użytkownik

Moim skromnym zdaniem najfajniejsze są routery Voip. Mam bardzo duże porównanie, gdyż chyba miałem z pięć routerów i każdy posiadał jakieś wady. Już utraciłem nadzieję na to, że odnajdę dla siebie należyty router. Ale w końcu dałem radę, po wielkim trudzie oraz męce. Moja żona odnalazła w sieci pewną stronę internetową, która okazała się być własnością przedsiębiorstwa Fritzbox. Bardzo zainteresowała mnie ta nazwa. Zalogowałem się na stronę, a tam byłem w krainie routerów. Nie miałem pojęcia co mam wybrać, gdyż było ich dużo. Ale definitywnie zdecydowałem się na router Voip. Wziąłem go w promocyjnej cenie. Po dwóch dniach przesyłka była u mnie. Byłem zachwycony. Net śmigał jak ta lala. Ci, którzy szukają dobrych routerów mogą skorzystać z propozycji Fritzbox. Z pewnością będą usatysfakcjonowani. Polecam bardzo serdecznie! 
#2014-05-15 06:17:02 

Muszka_Tse-tse

Użytkownik

Z tego co mówią to większa grupa społeczeństwa kupuje routery na kartę. Ja swój też odnalazłam. Sprawdziłam wszystko dobrze i odnalazłam dla siebie najlepszy. Tydzień temu moja przyjaciółka wspominała mi, że znalazła ciekawą stronę internetową, na której zakupiła sobie router Vpn. Dobry wybór, ponieważ miałam u siebie taki. Wspominała mi, bym sama także go zakupiła, ale ja na razie nie potrzebuję. Wystarczy mi ten co posiadam teraz. Z tej racji nic tutaj nie ma dla mnie. Nudzi mnie ta gadka, dlatego uciekam stąd. PA!
#2014-05-15 07:17:02 

bieżnik

Użytkownik

Wszystkie routery są świetne. Jednakże ja wybieram te normalne czyli z gniazdkami. Przez kilka miesięcy korzystałem z routera radiowego, ale nie za bardzo byłem z niego zachwycony. Non stop nawalał, a co najgorsze jego prędkość była okropna. Z tej przyczyny postanowiłem zamówić sobie Internet przewodowy. Wpisałem w Yahoo internet z gniazdka i odnalazłem dużo fajnych propozycji. Wybrałem sobie jedną i kupiłem. Ku mojemu zdziwieniu po paru dniach zjawiła się ekipa, która założyła mi wszystko. No i to jest super. Net chodziło szybko. Powiem szczerze, że chyba nigdy nie widziałem, że sieć może tak zasuwać. Byłem pod ogromnym wrażeniem. Teraz wiem, że nie wymienię swojego routera ze stałym łączem na jakiś inny.
#2014-05-15 08:33:38 

Bajtek

Użytkownik

Metody podłączenia do internetu to ogromnie ciekawy temat, na który mogę rozprawiać bez ustanku. Akcesoria typu router vdsl to najbardziej aktualny przejaw technologicznej mody, który w tej chwili usiłuję zapoznać fritzbox.com.pl/routery-vdsl-adsl-wan Dlatego też muszę już lecieć, ale na stop procent za jakiś czas ponownie powrócę do tego wątku. 
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015