#2014-05-22 05:23:46 

Bajtek

Użytkownik

Ówcześnie bardzo popularne są routery na kartę. Powiem, że mnie to także interesowało. Nie chciałem za bardzo być uzależniony od jakiejś umowy czy operatora. Najbardziej chodziło mi o to, żeby mieć router, ale właśnie na kartę. W ten sposób w każdej sekundzie mogłem z tego nie korzystać i takie rozwiązanie mi podobało się. Jednak okazało się, że wcale to nie będzie takie proste. Otóż połaziłem ciutek po najróżniejszych sklepach i w żadnym miejscu nie mogłem odnaleźć takiego routera. Jedynym ratunkiem był Internet, który jak zawsze nie zawiódł mnie. Oglądając przeróżne informacje o routerach, trafiłem na jakieś forum sieciowe, na którym ktoś wkleił link do witryny internetowej. Wszedłem tam i znalazłem się w sklepie sieciowym gdzie sprzedają różnorodne routery, w tym również na kartę. Ja cię! Ale ekstra, wybrałem sobie profesjonalny router i kolejnego dnia był u mnie. Założyłem go, włożyłem kartę i miałem ekspresowy Internet. Tak mi się to przypadło do gustu, że do dnia dzisiejszego korzystam z tego routera na kartę. : D
#2014-05-22 06:14:24 

bieżnik

Użytkownik

Żaden z logujących się na tę stroę nie jest specjalistą od komputerów. Nie sądzę również, żeby ktoś umiał rzetelnie zasugerować coś a propos najlepszych routerów. wzmacniacz sygnału wifi to na sto procent istotna sprawa gdy chodzi o sprawność podłączenia internetowego, ale niewielu się na tym zna. Zakładanie więc tego rodzaju wątku w tym miejscu w mojej opinii nie ma sensu. Ale to wyłącznie moja opinia. 
#2014-05-22 08:31:53 

pieczątka

Użytkownik

Dla mnie modem to coś niecodziennego. W ogóle tego nie ogarniam. Dzięki Bogu w tych sprawach orientuje się mój małżonek. Jak się przenosiliśmy do nowiutkiego mieszkania, to tam początkowo jedynie korzystaliśmy z neta w telefonach komórkowych. Jednak Łukasz postanowił kupić router. Pomyślałam, że to bombowy pomysł, ponieważ ten net w telefonie był słaby. No więc zabrał się za szukanie. Coś tam poczytał w sieci, spytał kumpli. Jego najlepszy kumpel Piotrek zaproponował jemu router do LTE. Mój mężczyzna pomyślał, że to bardzo dobry pomysł. No i zakupił ten router. Jak zainstalował wszystko to byłam zszokowana. Internet tak błyskawicznie chodził. Mam nadzieję, że tak będzie przez cały czas. ; )
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015