#2014-05-26 06:27:12 

pieczątka

Użytkownik

Ja potrzebowałam wskazówek z dziedziny: dieta w cukrzycy. Żadna osoba wśród mojej rodziny nie posiadała trudności tego typu, więc jedyne co mi zostało to poszukać danych w Sieci. Podłubałam więc tam trochę, wpisując w Yahoo pasującą frazę. Trafiłam na parę adresów z potrzebnymi mi informacjami, jedne należały do bardziej przydatnych, inne w mniejszym stopniu. Poszperam jeszcze w paru innych miejscach, może popytam wśród znajomych, oczywiście pogadam również z lekarzem.
#2014-05-26 07:39:10 

polarnik

Użytkownik

W terapiach z rodzaju dieta w chorobach wątroby idzie się do specjalisty i przy jego wsparciu rozwiązuje problem, a nie uskutecznia eksperymenty. To są zbyt istotne kłopoty ze zdrowiem, żeby się dało je tak po prostu lekceważyć. Nie dociera do mnie jak ktoś może tak łatwo podchodzić do tematu samopoczucia i z nim wykonywać eksperymenty. Moja sugestia się w tym temacie jak widać wcale nie przyda, na razie!
#2014-05-26 08:50:58 

Igła_Nitka

Użytkownik

Mi głównie doskwiera cukrzyca, lecz wyszukałam dobry sposób, aby polepszyć swoje zdrowie. Zaczęłam stosować leczenie dietą. W sieci trzeba odszukać bliższe wiadomości o tej diecie. Wiele bym ofiarowała, aby być zdrowa. Ta choroba to na pewno rezultat mojej nadwagi.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015