#2014-06-11 01:09:32 

pieczątka

Użytkownik

Posty: 77

Skąd: Ruda Huta

Wiek: 28

Siemka! Mam spory kłopot z cerą. Coś strasznego. Nie mogę w żaden sposób odnaleźć dla siebie stosownego kremu. Poszłam do drogerii i spytałam konsultantki, jaki będzie najlepszy krem dla cery z plamami. Zaproponowała mi taki i taki. Zakupiłam. Wystraszyłam się, że mi buzię spali. Wywaliłam go w jednej sekundzie. Doszłam do wniosku, że może jakiś kremik z naturalnych składników by mi pomógł. Postanowiłam poszukać czegoś w sieci. Napisałam w wyszukiwarkę perfumy eko dla skóry wrażliwej, dobry krem regenerujący. Odnalazłam trochę ofert. Poczytałam zdań klientem i przyznam się, że może w końcu kupię. Aczkolwiek postanowiłam pojawić się tutaj. Pragnę Was spytać jakie polecacie kremy? Czy kupiłyście ostatnio jakiś krem godny uwagi? Liczę na Wasze wskazówki. 
#2014-06-11 02:40:51 

Anana_Kofana

Użytkownik

Posty: 115

Skąd: Rzeszów

Wiek: 18

Mój niedawny zakup z którego niesamowicie jestem zachwycona to  krem rewitalizujący. Ja ostatnio zamawiam jedynie najlepsze markowe kosmetyki ekologiczne ze sklepu internetowego. Aktualnie, gdy niesamowicie dbam o swój wygląd, zobaczyłam, że różnorodni faceci niesamowicie zerkają na mnie czasem. Mam fatalne doświadczenia z mężczyznami, zatem nie chcę wchodzić w bliższy układ. Chcę obecnie skupić się na własnej urodzie, więc kupuję ekologiczne kremy. 
#2014-06-11 04:14:50 

Kontra

Użytkownik

Posty: 81

Skąd: Opole

Wiek: 22

Kremów jest tyle, że momentami nie wiadomo jaki kupić. Ale to mój interes, ponieważ ja zamówiłam dla siebie bombowy krem do cery wrażliwej, ale za to moja sąsiadka zamawiała gdzieś tam na necie kremy i gadała, że bez problemu udało jej się odnaleźć coś właściwego. Na to wygląda, że wystarczy tyci poczytać w necie na ten temat i problem rozwiązany. Sorry, ale ja Wam nie pomogę. Radźcie sobie sami. 
#2014-06-11 05:23:44 

Igła_Nitka

Użytkownik

Posty: 100

Skąd: Iława

Wiek: 33

Powinnam stwierdzić, że ja sporo siana wyznaczam na różnorodne kremy. Nawet ostatnio zamówiłam sobie świetny krem na dzień. Myślę że warto przeznaczyć co nieco siana na dobre kosmetyki, bo tu chodzi o dobre samopoczucie i kapitalny wygląd. 
#2014-06-11 07:17:42 

Muszka_Tse-tse

Użytkownik

Posty: 87

Skąd: Elbląg

Wiek: 26

Od pewnego dnia nic się tu nie dzieje. Uważałam, że po tak ciężkim dniu chwilkę odpocznę, ale jednak myliłam się. Nie każdy człowiek przywiązuje wagę na to jakie kosmetyki kupuje. Doszły mnie słuchy, że moja kumpela mówiła, że poszukuje dla siebie jakiś kosmetyków ze składników naturalnych, ale nie interesujący temat, gdyż ja nie zwracam takiej uwagi do kremów. Mam fajniejsze tematy do debaty.
#2014-06-11 08:25:40 

Anana_Kofana

Użytkownik

Posty: 115

Skąd: Rzeszów

Wiek: 18

Aby zrobić świetny upominek mojemu małżonkowi, kupiłam mu krem popularnej marki. W pierwszym odruchu się co nieco zdziwił, jednakże następnie ogromnie był zadowolony. Są różnorodne sposoby, aby sprawić radość drogiemu człowiekowi : ) 
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015