#2014-06-26 02:46:15 

Witold

Użytkownik

Witam wszystkich! Poszukuję dobrego biura tłumaczeń. Kilka dni temu jadąc tramwajem rzucił mi się na oczy plakat biura tłumaczeń Poznań, jednak nie znam tego biura. Wklepywałem w googlach szybkie tłumaczenia Poznań od ręki oraz natychmiastowe tłumaczenia pisemne Poznań i dalej nie nie orientuję się, jaką ofertę wybrać. Jakieś sugestie?
#2014-06-26 05:08:00 

bieżnik

Użytkownik

Ze znalezieniem dobrego tłumacza teraz to nie kłopot. Istnieje tego rodzaju co niemiara firm, które polecają fachowe tłumaczenia. Ja swoją spółkę, która przetłumaczyła mi dokumenty auta odnalazłem na ulotce o tytule expertlingua, którą dostałem kiedy szedłem ulicą. Akurat miałem szczęście, ponieważ szukałem takiej firmy. Wykonałem telefon do nich i wspomniałem jak prezentuje się rzecz. Pani powiedziała, że bez problemu przetłumaczą mi te dokumenty. Poprosili mnie, żebym przesłał im Emailem te umowy. Po dwóch dniach wszystko pojawiło się u mnie. Byłem usatysfakcjonowany. Następnym razem znów skorzystam z propozycji tego tej firmy.
#2014-06-26 06:26:25 

Kubańczyk

Użytkownik

Bardzo łatwo znaleźć dobrego tłumacza. Potrzeba tylko właściwie szukać. Ta rozmowa mnie nie rajcuje, ponieważ ja odnalazłem dla siebie ekspresowo tłumacza. Lecz niedawno dowiedziałem się, że mój kolega mówił, że znalazł sobie korepetytora języka niemieckiego. Czemuż nie, ale na ten moment nie mam zamiaru się uczyć niemieckiego. Jeśli będzie taka konieczność to też skorzystam. Z tej racji ja nie podpowiem Wam. Pa! 
#2014-06-26 07:12:43 

Muszka_Tse-tse

Użytkownik

Czy ktos zna godną uwagi szkołe jezykową? Ciekawi mnie intensywna nauka niemieckiego. Poznań ma od cholery placowek, ktore się reklamują, ale zalezy mi na jakiejś sensownej szkole. Dostalam niedawno folder 1 spółeczki: tłumaczenia prawnicze, ktora również robi doskonalenia lingwistyczne. Tylko nic o niej nie wiem. Może ktoś uczęszcza do dobrej placówki, ktora jest warta uwagi?
#2014-06-26 08:33:25 

polarnik

Użytkownik

Mniej więcej rok wstecz musiałem zrobić przekład aktu ślubu na niemiecki i skorzystałem z usług Expert-Lingua. Powinienem przyznać, że ich podejście do klienta oraz fachowość spowodowały, że w przyszłości bez dwóch zdań skorzystam jeszcze z ich usług. Ponadto mają atrakcyjne ceny, wykwalifikowanych tłumaczy i błyskawiczne prędkość pracy. 
#2014-06-26 09:48:24 

Igła_Nitka

Użytkownik

Wiele osób nawet nie ma zielonego pojęcia, że może w prosty sposób odnaleźć fachowego tłumacza. Przypominam sobie jak kiedyś w sądzie poszukiwaliśmy tłumacza, bo potrzebne było nam przetłumaczenie dokumentów. Teraz to nie problem. Od dziesięciu lat działam w sądzie. Parę tygodni temu dostaliśmy znaczące pisma, które musiały być w profesjonalny sposób tłumaczone. Kiedy miałam siąść do komputera i poszukiwać tłumacza, moją uwagę zwrócił fajny artykuł znajdujący się w gazecie, który miał nazwę biura tłumaczeń poznań, tłumaczenia techniczne w Poznaniu, zawodowe tłumaczenia przysięgłe w Poznaniu. W nim były napisane różne hiperłącza. Zajrzałam na jeden i tak znalazłam tłumacza. Zadzwoniłam do nich i zgadałam się. Po dwóch dniach miałam gotowe umowy. ; ): P
#2014-06-26 11:19:53 

Kontra

Użytkownik

W naszej dzielnicy ciągle roznoszą górę broszur w stylu: nauka niemieckiego poznań. Nawet mój synek uczęszcza na kurs. Ja natomiast potrzebuję osobę, co ma w ofercie solidne tłumaczenia pisemne. To powinien być bezwzględnie rzetelny tłumacz. Poznań jest chyba miejscem pracy sporej liczby takich fachmanów? Zgodzicie się? Może ktoś pomoże?
#2014-06-26 14:19:41 

Bajtek

Użytkownik

Wielokrotnie zdarza mi się logować na forum dyskusyjne i zawsze jestem bardzo zadowolony z podejmowanych tu rozmów. Jednak niestety w tym niewiele mógłbym powiedzieć, bo nigdy nie korzystałem z usług tłumaczy. Powiem, że coraz bardziej myślę o nauczeniu się języka niemieckiego. W końcu teraz to takie jest modne. Nawet w piątek odnalazłem trochę ofert korepetytorów niemieckiego w Poznaniu. Odrobinę przeglądałem w tym temacie w necie. Chyba tak uczynię, ale jeszcze jednak się nad tym zastanowię.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015