#2014-07-02 05:19:33 

Witold

Użytkownik

#2014-07-02 07:43:02 

Muszka_Tse-tse

Użytkownik

Aby moje życie erotyczne się poprawiło, w ostatnim czasie zamówiłam wibrator. Znalazłam go w cenionym sklepie online. W internecie powinno się wyszukać bliższe dane o tym sklepie. Moja znajoma namówiła mnie do zamówienia wibratora, co było świetnym pomysłem! 
#2014-07-02 09:24:36 

Kontra

Użytkownik

Ówcześnie produkty erotyczne stały się wymaganą częścią seksu. Wiele par zmierza ku nim. Powiem, że na początku byłam tym zażenowana, ale kiedy moja kumpela powiedziała mi, że kule gejszy bądź też zabawki Tenga dają wiele przyjemności, wpadłam na pomysł, że także powinnam sobie zakupić. Jednakże pragnęłam wpierw się upewnić do takich zabawek. No więc napisałam w Google Tenga Flip Hole, erotyczne kule gejszy, zabawka analna. Odnalazłam co niemiara ofert oraz dobrych opinii w tym temacie. Zapytałam mojego chłopaka co on myśli na ten temat, ale nie byłam zszokowana jego odpowiedzią. Był szczęśliwy. Postanowiłam zamówić. Cóż więcej mogę powiedzieć, Marlena miała rację. Jeszcze naprawdę nigdy nie miałam takiej radości. Czuję w kościach, że nie zaprzestaniemy tylko na tych produktach. Marcin zastanawia się nad czymś nowym. : )
#2014-07-02 11:40:06 

Kubańczyk

Użytkownik

Pogawędka o artykułach erotycznych jest fascynująca i korzystna. Myślę, że można ją jeszcze bardziej rozwinąć, bo teraz sporo ludzi szuka sposobów na urozmaicenie swojego seksu. Nawet kilka dni temu sam się zastanawiałem nad zakupem jakiejś zabawki erotycznej. Z tej przyczyny znalazłem w sieci interesującą witrynę online, na której polecają tego typu produkty. Mam ogromną ochotę zamówić. Ale mimo tego, na początku podyskutuję na ten temat z małżonką i spytam jej czy ma ochotę na małe urozmaicenie naszego seksu. 
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015