#2014-07-09 01:53:57 

Muszka_Tse-tse

Użytkownik

Hej ; ) Lada dzień nastanie sezon letni, z tej przyczyny przypuszczalnie wybiorę jakiś rower. Kocham na nim jeździć, lecz mój stary sprzęt zepsuł mi się : ( Muszę starannie się zastanowić jaki rower muszę wybrać. Ostatnio czytałam interesujący artykuł o nazwie: cannondale scalpel. Dał mi sporo do zastanowienia się. Mojemu dziecku również powinnam wybrać rower. Chyba wstukam w Google: trek madone 2.1, cervelo p1 i w ten sposób znajdę niedaleko jakiś sprawdzony sklep. A jaki rower wy zakupujecie letnią porą? 
#2014-07-09 04:28:29 

Witold

Użytkownik

Ja ostatnimi czasy kupiłem rowery dla moich maluchów w popularnym sklepie Colex. Polecają tu wyroby znakomitych firm. Ten sklep dorwała moja znajoma, która zamówiła w nim rowery. Ogromnie była z nich zadowolona, gdyż odróżniały się dużą solidnością. Sklep poleca także pożądane części rowerowe znanych marek światowych. Niewątpliwie każdy odszuka coś dla siebie. Są tutaj zatrudnieni doskonali profesjonaliści, udzielili mi odpowiedzi na moje wszystkie wątpliwości. 
#2014-07-09 06:55:14 

bieżnik

Użytkownik

Stosowny rodzaj roweru to bardzo ważna rzecz. Ja mam dwa. Jeden jest mój i jest to rower cannondale trail sl, drugi do mojej kobiety i ona zamówiła sobie cannondale bad boy. Jesteśmy we dwójkę bardzo zadowoleni, gdyż od długiego czasu marzyliśmy, aby mieć perfekcyjnej jakości rowery. Uwielbiamy aktywnie spędzać czas więc dla nas przejażdżki rowerowe to sama przyjemność. W ogóle namówiliśmy do tego naszych znajomych i na ten moment często sobie robimy wypady rowerowe. Nakłaniamy wszystkich do takich wycieczek, bo to ekstra rzecz. : )
#2014-07-09 08:23:42 

Kubańczyk

Użytkownik

U was to są magicy. Tutaj w szkole 0 takich bajglów ramowych ale na ogół audików w cholerę. JA pewnie też za jakiś czas wezme od szwaba teges doroche i nastąpi rwanie inful. 
#2014-07-09 10:08:29 

Igła_Nitka

Użytkownik

Wyszukałam w ostatnim czasie sklep z fantastycznymi rowerami Puky. Chcę mojej siostrzenicy sprawić specjalny prezent, z tej racji prawdopodobnie zakupię jej taki rower. Moim zdaniem będzie to przyjemna niespodzianka. Marta ma mało ruchu tak więc ma kłopoty zdrowotne. 
#2014-07-09 10:20:04 

Kontra

Użytkownik

Myślę że na lato kupię sobie rower szosowy. Trzeba co nieco wyruszyć z domu i zadbać o kondycję. Pragniemy wspólnie z koleżankami zorganizować sobie wyjazd rowerowy za miasto. Tylko, by pogodna była korzystna. Takie wypady bardzo integrują. Dotąd nie miałam roweru, dlatego nie mogłam nigdzie jechać.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015