#2014-08-05 03:43:03 

pieczątka

Użytkownik

Dzień dobry : ) Na imieniny od mojego męża w podarunku dostałam świetnego kompa, który szalenie szybko się zepsuł. Musiałam w jednej chwili wyszukać serwis, gdzie solidnie naprawiają kompy. W tamtym czasie Adam wręczył mi ulotkę, gdzie był napis: czyszczenie laptopa. W taki sposób znalazłam renomowany serwis http://naprawalaptopow.pl/uslugi/wymiana-klawiatury/ W kompie trzeba było wykonać reballing wykonany przez specjalistów. A czy wy ostatnio mieliście jakieś kłopoty z własnym sprzętem?
#2014-08-05 04:37:09 

Anana_Kofana

Użytkownik

Spotkał mnie taki problem, że na urlopie laptop przestał działać. Nie wiedziałam co się właściwie stało. Nikt nie potrafił go naprawić. Na szczęście wyszukałam w interii namiary do świetnego punktu naprawczego: naprawalaptopow.pl Pracownicy od razu usunęli przyczynę całego zamieszania i mój sprzęcior do dziś działa bez zarzutu. A stawki od serwisowania mieli zwyczajnie za niskie ; )
#2014-08-05 06:40:07 

Kontra

Użytkownik

Ja swego czasu wybrałam komp, który jest mi przydatny do mojej roboty, jednak nieustająco się psuje. Nieraz to chętnie wyrzuciłabym go do śmietnika, bo tracę przez niego nerwy. Miałam już różnorodne kompy, ale z tym mam najgorsze problemy.
#2014-08-05 06:57:01 

Igła_Nitka

Użytkownik

Ja miałam ostatnio duży problem z moim laptopem, kiedy mój małżonek sam go naprawiał. Prawdę mówiąc on w ogóle nie ma pojęcia jak się to robi, jednakże się piekielnie uparł. W tym momencie mój lapek jest w naprawie, natomiast ja już nigdy nie dam go Darkowi do ręki!
#2014-08-05 09:22:41 

Kubańczyk

Użytkownik

Powinienem oznajmić, że ja wcale nie znam się, w jaki sposób naprawia się laptopy. Swój sprzęt pewien czas już mam, jednak, kiedy mi nawali, zwykle zabieram go do serwisu. Niekiedy tylko dam radę coś naprawić w pojedynkę, ale to jest rzadko. Uważam że serwis to najkorzystniejsze rozwiązanie w każdej sytuacji.
#2014-08-05 11:24:13 

Muszka_Tse-tse

Użytkownik

Gdy mój laptop się zepsuł przyniosłam go od razu do renomowanej firmy naprawalaptopow.pl. Więcej wiadomości o niej jest opublikowanych w Internecie. Tu naprawiają notebooki różnorodnych firm i robią to szalenie szybko. Dla mnie priorytetowy jest czas naprawy, ponieważ laptop jest mi niezbędny codziennie. W serwisie pracują fantastyczni fachowcy, którzy mają spore doświadczenie. W różnych firmach już zostawiałam laptopa, jednakże w żadnej nie zetknęłam się z tak sporą wiedzą. Po zakończonej naprawie, dostałam w dodatku gwarancję na roczny okres.
#2014-08-05 13:39:15 

Kontra

Użytkownik

Mnie bez przerwy spotykają jakieś przykre niespodzianki z moim komputerem. Teraz jest znowu w naprawie, bo ma zepsutą pamięć. Być może zakupię sobie lada chwila nowy sprzęt, ponieważ ten dalej nie pociągnie ; ( Ale najpierw poproszę o poradę mojego faceta, gdyż on fantastycznie się zna na komputerach.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015