#2014-08-06 06:12:41 

pieczątka

Użytkownik

Miło mi! Jestem zmuszona znaleźć Adasiowi brata fajnego psychologa. Po wypadku ojca maluch ma traumę. Wygrzebałam z szafki ulotki do ośrodków: poradnia psychologiczna warszawa i psychoterapia, ale nikt ze znajomych nie miał z nimi kontaktu. Ktoś z was może wskazać mi porządnego psychologa? Korzystacie z usług tego typu lekarza?
#2014-08-06 06:55:05 

Anana_Kofana

Użytkownik

Tatko ostatnio zachodził w głowę, gdzie mamusię wysłać, bo kanapę poniszczyła i w końcu podjął decyzję, że na wieś. Moja babka od lat była w stanie ją przytemperować. Od miesiąca wreszcie u nas pełen luz.
#2014-08-06 07:19:40 

polarnik

Użytkownik

W końcu znalazłem psychologa o uznaniu międzynarodowym. Wyrazy wdzięczności szanownym internautom za wskazówki. Bez wątpienia jeszcze was zaniepokoję postem : ) Trzymajcie się!
#2014-08-06 09:33:44 

bieżnik

Użytkownik

Ciotka męczyła się kupę czasu, lekarstwa nie skutkowały i snuła się po ścianach, aż dnia pewnego ktoś dał jej telefon do poradni zdrowia psychicznego w Warszawie nazywanej skrótowo INZIPiRO. Tam w końcu porządnie ją zdiagnozowali, przepisali skuteczne specyfiki i za chwil kilka zaczęła żyć : ) Gdybyście kiedyś szukali wypróbowanego psychologa z Warszawy, koniecznie do nich zawińcie, bo po co marnować pieniądze na jakichś magików?
#2014-08-06 10:29:33 

Bajtek

Użytkownik

Ludzie, co za historie tu wypisujecie?! Zdrowiu psychicznemu najbardziej sprzyja spacer po lesie! Bez przerwy na kanapie rozwaleni, a potem zaskoczni, że coś nie hula! Na pole wypad!
#2014-08-06 11:29:16 

Igła_Nitka

Użytkownik

Zastosowałam się do waszych rad i na ten moment jestem zadowolona. To dopiero parę sesji, lecz instytut jawi się niezwykle fachowo. Dziękuję szanownym interlokutorom za rozwianie ciemności!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015