#2014-09-02 07:19:56 

bieżnik

Użytkownik

Bolo do mnie wczoraj witnął co to nie założył se internetu co by mu w sekrecie w shopa wejść. Nie puścił pary skad te tajemnice. Przedyktował adres takiej apteki www i w nią jęczał, co bym wszedł. Naskrobaliśmy w ich katalogarce elmex dla dzieci i jeszcze rozpuszczalny supradyn intensia energy. Wszystko się znalazło więc kupiliśmy. Po południu powinni podrzucić kopertę i truł, żeby mu oba dwa dać cichaczem. Ostra akcja, ja? Wy podobną mieliście?
#2014-09-02 10:01:49 

Kontra

Użytkownik

Niektóre osoby boją się zamawiać leki za pomocą aptek internetowych. Ja nie zauważyłam w tym nic okropnego. Już od trzech lat tak zamawiam je i jeszcze nigdy nie miałam jakiś niemiłych sytuacji. Niedawno byłam w mieszkaniu rodziców i dostrzegłam, że mają tragicznie wyposażoną apteczkę. Akurat w tym czasie miałam robić zakupy do swojej. Tak więc postanowiłam zadbać także o nich, szczególnie, że tato mówił iż ma niedobór witamin. Usiadłam do kompa i weszłam na witrynę mojej lubianej apteki. Tam znalazłam właściwe leki jak chociażby Neomag Cardio na niedobór magnezu. Oprócz tego miałam świadomość, że niedługo rozpocznie się okres przeziębień. Z tej przyczyny kupiłam Rutinacea Junior dla dzieciaków. Również wzięłam coś dla siebie, gdyż ostatnio uskarżałam się na bóle zatok. Tak więc zamówiłam sobie Sinupret na zatoki. Takim sposobem wyposażyłam dwie apteczki domowe na raz. : D
#2014-09-02 11:40:57 

Witold

Użytkownik

Przedwczoraj dziewczyna narzekała, że leki w punkcie aptecznym bardzo zdrożały, dlatego, po przybyciu do biura, wypytałem współpracowników, gdzie oni się zaopatrują. Wyszło, że prawie połowa zamawia online, głównie neomag skurcz. Sprawdziłem w sprawdzonej przez nich aptece, ale supradyn w tabletkach niedawno się skończył, no i rozglądałem się gdzie indziej i znalazłem ciekawą ofertę. Pewnie dzisiaj złożę zamówienie. Czy wy kupujecie w medycznych punktach www?
#2014-09-02 13:25:35 

pieczątka

Użytkownik

Zrobiłam jakiś czas temu w aptece www duże zakupy. Znakomitym zakupem była na pewno wybielająca pasta elemex. Teraz ciągle ją stosuję do mycia zębów. Wiele past już miałam, ale w mojej opinii ta jest najbardziej skuteczna.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015