#2014-09-04 07:03:27 

Witold

Użytkownik

Witam wszystkich! Od dzieciaka uwielbiałem polskiego rocka. Niedawno postanowiłem z kumplami założyć kapelę. Okazało się, że ludziom podoba się nasza muzyka i coraz chętniej proszą nas na rozmaite festiwale. Wraz z ekipą myślimy nad dawaniem dużych koncertów. Aczkolwiek stanęło ku temu trochę rzeczy na przeszkodzie. Jedną z nich to jest brak fachowych sprzętów. Tutaj chodzi w szczególności o reloop terminal mix 4. Dodatkowo mojego znajomego brat mówił, że powinniśmy także wyposażyć się w Shure PG58-XLR. Trudna sprawa, ale zbieramy kasę i myślę, że za miesiąc wyposażymy się w stosowny sprzęt. Okazjonalnie logując się tutaj chciałem Was spytać o coś. Czy posiadacie doświadczenie w organizowaniu koncertów. Jakie potrzebne są sprzęty, by taka impreza była udana?
#2014-09-04 07:24:30 

Anana_Kofana

Użytkownik

Ależ nuda! Ostatnio nic się tutaj nie wydarzyło. Nie każda osoba zna się dobrze na urządzeniach muzycznych. Słyszałam, że mój znajomy wspominał, że jego syn założył kapelę i wszystkie potrzebne sprzęty brał w sieci, ale to nie ciekawy temat. Posiadam fajniejsze tematy do rozmowy.
#2014-09-04 08:24:02 

pieczątka

Użytkownik

Jak się chce dawać koncerty, to powinniśmy mieć właściwe urządzenia. Ale to nie dla mnie, bo ja nie orientuję się w takich sprawach, ale za to mój synuś brał jakieś sprzęty na necie. Gadał, że udało się jemu to odnaleźć bez kłopotów. Słuchajcie, wystarczy trochę poczytać w Internecie na ten temat i trudność rozwiązana. Poradzicie sobie sami. Powodzenia. Ciao!
#2014-09-04 09:47:55 

Kubańczyk

Użytkownik

Moim zdaniem znaczącym urządzeniem, które powinno być w wyposażeniu ekip jest Scanic LED Mushroom. Wiem o tym z własnego przykładu. Mam ekipę od czterech lat i od długiego czasu gramy fachowe koncerty. W związku z tym bardzo zależało nam na tym, by każdy kto przyjeżdża na nasz koncert właściwie nas słyszał. Na początku miałem kłopoty z odnalezieniem fachowej spółki oferującej takie urządzenia. Lecz mój kolega zaproponował mi pewną stronę internetową, która była własnością firmy DJ Pro. Tam w niskiej cenie znalazłem mnóstwo ciekawych urządzeń. Wybraliśmy wszystko co nam potrzeba i kupiliśmy. W ciągu trzech dni kurier przyniósł nam bezpiecznie zapakowany sprzęt. No od tamtego czasu nasze koncerty mają wysoką jakość. Ci, którzy szukają takich urządzeń powinni skorzystać z oferty tego przedsiębiorstwa. Polecam z czystym sumieniem!
#2014-09-04 11:06:22 

polarnik

Użytkownik

Pogawędka o profesjonalnych urządzeniach na koncerty jest fascynująca i pomocna. Uważam, że można by było ją jeszcze bardziej rozwinąć, bo ówcześnie istnieje co niemiara nowych zespołów. Nawet niedawno sam postudiowałem na temat takich sprzętów. Mój syn jest uzdolniony muzycznie. Kto to wie, może z czasem sam będę zamawiał dla niego takie urządzenia.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015