#2014-09-08 08:57:00 

Witold

Użytkownik

Znajomy do mnie niedawno witnął co to nie ma internetu co by dla niego w sekrecie zakupy zrobić. Nie powiedział skad te tajemnice. Dał adres jednej apteki sieciowej i do nich jęczał, żebym wklikał. Wklepaliśmy w ich wyszukiwarce Gemini Apteka - elmex dla dzieci a później średni supradyn intensia energy. Tamto i owanto mieli więc wrzut do kosza. Za chwilę mieli przysłać paczkę i mam mu oba dwa podsunąć na szpiega. Niezła wariacja, nie? Wy taką hytaliście?
#2014-09-08 09:55:23 

bieżnik

Użytkownik

Z rana moja luba narzekała, że pigułki w aptece kosztują majątek, dlatego, po przyjściu do biura, wypytałem kolegów, u kogo oni się zaopatrują. Wyszło, że prawie jedna trzecia nabywa na stronach, przeważnie neomag stres. Byłem w sprawdzonej przez nich aptece, ale supradyn w tabletkach niedawno się skończył, toteż szukałem po wyszukiwarkach i odszukałem fajną witrynkę. Pewnie dzisiaj dam zlecenie. A wy zamawialiście już w aptekach www?
#2014-09-08 10:50:26 

Anana_Kofana

Użytkownik

My z partnerem odwiedziliśmy w tym tygodniu stacjonarną aptekę, położoną na naszym osiedlu i muszę przyznać, iż marże nas zadziwiły. Stąd sięgnęliśmy do uprzejmości przeglądarki i wprowadzliśmy te oto hasła: rutinacea complete oraz sinupret krople. Pojawiło się niemało godnych uwagi stron, jednak wybraliśmy tę konkretną, ponieważ mieli tam także sutricon 5 szt., którego potrzebuje wspólna przyjaciółka. A jakie leki wy nabywacie w farmaceutycznych sklepach sieciowych?
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015