#2014-09-10 21:11:32 

Anana_Kofana

Użytkownik

Dzień dobry : ) Ja ostatnimi czasy szalenie zaczęłam troszczyć się o ekologię, z tej racji kupiłam sobie torby wyprodukowane z papieru. Powinnam przyznać, że często robię zakupy i tego typu torby są bardzo przydatne. W mojej opinii torby materiałowe ekologiczne to znakomita inwestycja! Ja obecnie przekonuję wszystkie moje koleżanki do takiego zakupu. Chciałam się was drodzy forumowicze podpytać: jakich toreb z reguły używacie?

#2014-09-10 23:13:32 

bieżnik

Użytkownik

Ja przez tyle lat rozmyślnie wybierałem foliowe reklamówki, ale siostra nakłoniła mnie niedawno do reklamówek biodegradowalnych. Z niejakim frasunkiem stwierdzę więc, iż ekologiczne torby papierowe to istotnie przyszłościowe posunięcie. A jednocześnie przedstawia się nawet nieźle.
#2014-09-11 01:50:41 

Kontra

Użytkownik

Obecnie w kerfurach oferują już wyłącznie reklamówki biodegradowalne. I rewelacja! Także u nas na targu od poniedziałku organizują akcję nazwaną: torby reklamowe, zachwalającą zielone zakupy. Dzięki takim eventom może kiedyś nastanie ład i porządek!
#2014-09-11 02:45:07 

Igła_Nitka

Użytkownik

Ja zakupuję torby ekologiczne w uznanej firmie Allbag. Dodatkowe dane są zamieszczone w Internecie np. tutaj oferta.torbyekologiczne.net/torby-ekologiczne Można tu kupić różne torby, które są bardzo mocne. Zwykle zakupuję w tej spółce, gdyż mają wielki zestaw towarów. Najbardziej doceniam torby z nadrukiem, bo odznaczają się estetycznym wyglądem. Spółka dzięki najnowocześniejszym technologiom umie pracować nad paroma projektami w jednym czasie. Gdy zauważyłam ich ofertę w Internecie, od razu mi się spodobała. Mają prócz tego niskie ceny.

#2014-09-11 05:15:01 

pieczątka

Użytkownik

Gdy idę na zakupy, biorę najczęściej rozmaite torby, lecz mój ostatni zakup to torby ekologiczne reklamowe. W tej chwili torby ekologiczne ma mnóstwo osób. Zabieram taką torbę poza tym, kiedy idę na plażę. Wówczas pakuję do niej konieczne rzeczy.
#2014-09-11 07:08:08 

Muszka_Tse-tse

Użytkownik

Uważam że fantastyczna inwestycja to torba papierowa. Są one teraz szalenie popularne. Zwykle się je używa w różnych sklepach. Od groma czasu upłynęło nim je polubiłam, jednakże w tym momencie je bardzo doceniam. Tylko niedawno coś za dużo chodzę po sklepach.
#2014-09-11 10:00:32 

Anana_Kofana

Użytkownik

Ja używam różnorodnych toreb, jednak przy ich kupnie zwracam uwagę nade wszystko na ich trwałość. Sądzę że świetna inwestycja to torby ekologiczne. W tym momencie na świecie szalenie wzrosła świadomość ekologiczna. Sporo osób dba o przyrodę.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015