#2014-09-15 04:18:07 

Kontra

Użytkownik

#2014-09-15 05:49:29 

bieżnik

Użytkownik

Nim przyjdzie dzień w którym staniemy przed komisją i będziemy chcieli przekonać grono profesorów, iż tytuł magistra na pewno jest dla nas, napisać musimy szczególne dzieło, tzn. pracę dyplomową. Zdawałoby się, że to prosta sprawa – tysiące osób je pisało, tysiące będzie pisać. Chciałbym jednak w tym momencie powiedzieć, że napisanie tego typu dzieła wcale nie jest takie proste. Trudno o skupienie, brakuje pomysłów, a pomoc nie nadciąga...
#2014-09-15 08:35:45 

Igła_Nitka

Użytkownik

Ech, rozmyślam jak to było z pisaniem prac magisterskich za czasów moich studiów... Na samym początku ma się odczucie, iż jest dużo czasu, nie ma konieczności się spieszyć. I się to przekłada, aż w pewien dzień dochodzi się do wniosku, że czas złożenia lada chwila, a jest bardzo mało napisane. Mój pierworodny jakiś czas temu oddał swoją pracę, lecz ciągle na hasło pisanie prac po angielsku robi się nerwowy : ) . Pragnę życzyć cierpliwości piszącym prace! Dobrych wyników na obronie!
#2014-09-15 11:05:14 

Kubańczyk

Użytkownik

Ja lada moment skończę mozolne pisanie pracy inżynierskiej, toteż jestem szalenie szczęśliwa. Od groma czasu mi zajęło poszukiwanie przydatnych materiałów. Jednakże w tej chwili poniekąd cała praca za mną. Aby znaleźć te materiały latałam po różnorodnych bibliotekach, poszukiwałam również w necie. Swego czasu zobaczyłam znakomity artykuł pt.: prace inżynierskie, który bardzo mi pomógł. W tym momencie kończę ostatni rozdział. Potem czeka mnie pisanie pracy magisterskiej, lecz mam na to sporo czasu.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015