#2014-09-15 09:06:41 

polarnik

Użytkownik

#2014-09-15 10:50:18 

Kubańczyk

Użytkownik

Ciężko mi zrozumieć tych, którzy nie wiedzą jak się wystarczającą zorganizować oraz sprawić, że proces pisania prac licencjackich będzie przebiegał sprawnie. Co w tym jest trudnego... Istotna jest regularność oraz wymyślanie sobie małych celów. Konkretny dzień – następny fragment. Rozśmieszają mnie związane z tematyką pisanie prac magisterskich wypowiedzi na różnego typu serwisach, w których studenci ubolewają, że nie uda im się zdążyć. Ja swoją pracę napisałem już bardzo dawno. Teraz oczekuje na wieści o obronie.
#2014-09-15 11:28:30 

Muszka_Tse-tse

Użytkownik

Och, przypominam sobie jak wyglądała kwestia z względem pisania prac magisterskich podczas moich studiów... Początkowo ma się wrażenie, że jest wiele czasu, nie ma co się stresować. I się to przesuwa, aż w pewnym momencie dochodzi się do wniosku, iż czas złożenia lada moment, a tu niedużo tekstu. Mój wnuczek tydzień temu złożył swoją pracę, lecz w dalszym stopniu na hasło pisanie pracy magisterskiej staje się dość nerwowy : ) . Chciałabym życzyć siły wszystkim piszącym prace! Powodzenia na obronie!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015