#2014-09-16 06:54:22 

pieczątka

Użytkownik

Ostatnio widziałam w gazetce promocyjnej smoczki Hevea i od razu dałam znać szwagierce, ponieważ na dniach zostanie kolejny raz mamą i gromadzi wyprawkę. Ja tymczasem zastanawiam się nad niespodzianką dla 3 letniego nicponia, żeby nie było mu przykro kiedy na świat przyjdzie noworodek i nie wiem czy bardziej odpowiedni pomysł to zabawki edukacyjne czy może rowerki biegowe dla dzieci. Z czego mój chrześniak by był bardziej zadowolony? Jak sądzicie?
#2014-09-16 07:38:00 

Anana_Kofana

Użytkownik

Modną rzeczą na ten moment stały się zabawki stworzone z drewna. Są one nieszkodliwe, a co najistotniejsze rozwijają wyobraźnię dziecka. Miesiąc temu robiłam czwarte urodziny mojego synka. Powiem, że w tym roku dostał super podarki. W szczególności jeden. Nigdy bym nie wpadła na pomysł, że na ten moment rowerek biegowy to często wybierana rzecz na prezent. Ale mój Patryk był taki uradowany. Co najśmieszniejsze chcieliśmy jemu taki rower zamówić. Świetnie, że tego nie zrobiliśmy. Dodatkowo dostał dużo innych prezentów, przykładowo klocki drewniane. Ucieszyłam się, ponieważ większość z tych podarków rozwijało wyobraźnię mojego brzdąca, a też radowało. : D
#2014-09-16 08:22:01 

Kontra

Użytkownik

Córka całymi dniami suszy mi głowę: chcę tor dla kulek! Ubzdurała sobie, że musi koniecznie dostać coś takiego, gdyż z miesiąc temu pewien rzutki sąsiad nabył go swojej dziewczynce. Jak sądzicie – co zdołałoby przebić tę bzdurę? Co powiecie na zabawki edukacyjne? Z kolei znajoma podsumowała, że rowerki biegowe i tyle, bo dziecko trochę aktywności zakosztuje. Co muszę zamówić, żeby zaistniała rozrywka a przy okazji edukacja? Poradźcie coś!
#2014-09-16 09:33:29 

Witold

Użytkownik

Se glowkuje, co wypadaloby malej sprezentować? Bez przerwy gadaja ze ojciec niezainteresowany i dziecko ma w nosie wiec w końcu trzeba pokazac klase. Wszedlem ze szwagrem do kompa i łaziliśmy po smiesznych witrynkach i taki wniosek, ze teraz to jedynie zabawki edukacyjne czy tam zabawki z drewna. Bo modne. Mnie znowu neci kulodrom drewniany, ale jak zonie odpaliłem linka, to jojczyla, ze mi odbilo, żeby dziewczynce cos takiego brac. Pedzikiem cos napiszcie!
#2014-09-16 11:03:48 

Igła_Nitka

Użytkownik

Ekstra pomysłem na upominek może okazać się mało uznana rzecz. Uważam, że zabawki edukacyjne to najlepsze rozwiązanie na podarek. Jakiś czas temu taki prezent bez żadnej okazji podarowałam mojej chrześnicy. Była szczęśliwa. Tak w ogóle nie pomyślałabym, że tak zaintryguje się tą rzeczą. W ogóle zabawki drewniane poszerzają wyobraźnię dzieci i innych istotnych rzeczy. Gdybym była matką to tylko takie zabawki bym jemu kupowała. Są cudowne. Powiem szczerze, że o wiele fajniejsze niż te wszystkie lalki itp. Ja wybieram ekologiczne zabawki. : )
#2014-09-16 11:44:52 

Muszka_Tse-tse

Użytkownik

Poszukaj po znajomych co jest teraz modne i kup to samo. Ja myśle że rowerki biegowe to jest zawsze fajny upominek. Jak dla bobasa w wieku trzech latek, słyszałam, że smoczki dla niemowląt to mógłby być spoko pomysł. Ewetualni klocki drewniane opróćz tego mi się nasuwają. Napisz co w końcu wybierzes. pozdro
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015