#2014-09-16 07:42:24 

polarnik

Użytkownik

Cześć : ) Korzystam z transportu różnorodnych ładunków w kraju, jak i również do innych państw i muszę powiedzieć, że dystrybucja w kraju jest znakomicie zorganizowana. Czasami tak rozmyślam się, czy samemu nie zająć się transportem towarów. Myślę że eksport do Rosji to wspaniała inwestycja! Teraz jestem odrobinę zajęty, lecz być może o tym pomyślę. W ostatnim czasie korzystałem z usług profesjonalnej agencji celnej, która migiem dopełniła wszystkich formalności. A w jaki sposób najlepiej jest przetransportować towar za granicę?
#2014-09-16 09:37:28 

Bajtek

Użytkownik

Długo szukałem i nareszcie mi się przytrafiło! Trafiłem na rewelacyjną spółkę TIRSPED. Odkąd ich poznałem głowę mam spokojną. Oni we wszytskim mi pomagają. Byłem zielony w spedycji morskiej i ogólnie magazynowaniu, a na daną chwilę jeden fracht dotarł i wyglądam następnego : )
#2014-09-16 11:58:06 

bieżnik

Użytkownik

Cudowny fracht drogą wodną? Solidny transport międzykontynentalny? Co to w ogóle za popisy? Grafomania was nagle ogarnęła czy jaki wafel? NO chyba, że pokolenie dysfunkcjonalnych wreszcie o sobie przypomina… Nie starczy, że co drugi choruje na nadpobudliwość, to w dodatku wypowiadać się nie dają rady.
#2014-09-16 12:49:12 

Witold

Użytkownik

Aby przewieźć towar za granicę, niewątpliwie powinno się skorzystać z usługi cenionej firmy spedycyjnej. Ja robiłem w ten sposób już mnóstwo razy i myślę że to doskonałe rozwiązanie. Aktualnie jestem bardzo zalatany, bo w magazynie przygotowujemy kolejny ładunek do transportu.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015