#2014-09-18 05:18:24 

Bajtek

Użytkownik

Posty: 88

Skąd: Brzeźno

Wiek: 34

W tej chwili co niemiara ludzi zamawia szczegółowe czyszczenie instalacji wody. Powiem szczerze, że dawno temu sądziłem iż to jest spory koszt, ale któregoś dnia kiedy moja żona otruła się bakterią wystraszyłem się. Okazało się, że w naszej wodzie pitnej znajdą się szkodzące zdrowiu bakterie coli. To był znak dla mnie. Wtedy wiedziałem, że czyszczenie instalacji przemysłowych to znacząca rzecz. Od tego dnia systematycznie czyszczę swoje instalacje.
#2014-09-18 06:53:58 

polarnik

Użytkownik

Posty: 105

Skąd: Piła

Wiek: 29

Jest multum sposób na krystaliczną wodę. Jednym z mnóstwa przykładów są wydajne filtry do wody pitnej. Jest to ekstra rzecz. Odkąd je mam, to mam pewność, że moja woda jest czyta. Z tego co mi wiadomo zdaniem innych filtry do wody pitnej także są ekstra rozwiązaniem. Mimo tego, że mam filtry często kuszę się na szczegółowe czyszczenie instalacji wody pitnej. Za pomocą tego wszystkiego mam pewność, że żadna bakteria mnie nie zaatakuje. : )
#2014-09-18 08:56:44 

Witold

Użytkownik

Posty: 129

Skąd: Izbica

Wiek: 29

Systematyczne czyszczenie instalacji to sposób na różne zanieczyszczenia wody pitnej. Mam niewielką knajpkę i wiem jak istotna jest nieskazitelna woda. Z tej racji zawsze raz na trzy miesiące korzystam z propozycji szczegółowego czyszczenia instalacji przemysłowych, a także z najlepszego chlorowania wody. Uważam, że te rozwiązania są odpowiednie. Ba! Nie ma nic lepszego niż filtry do wody pitnej. Za pomocą tego zawsze będziemy mieć czystą wodę.: D
#2014-09-18 10:25:57 

Kubańczyk

Użytkownik

Posty: 142

Skąd: Warszawa

Wiek: 37

Czyszczenie instalacji wodnych bądź innych miejsc, na przykład basenu jest znaczące, bo przez własny upór możemy opić się jakiś szkodliwych bakterii. Wczoraj w czasopiśmie widziałem artykuł o tytule profesjonalna dezynfekcja basenu. To prawda, słyszałem dużo razy, że legionella w wodzie to początek poważnych chorób, ale byłem mocno przekonany, że mnie to nie dotyczy. Lecz wyszło inaczej. Musiałem koniecznie szybko znaleźć firmę, która fachowo wyczyści zbiorniki. Od tamtego czasu wiem jak istotne jest częste czyszczenie instalacji itp.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015